5 taškai per kėlinį: Klaipėdos „Neptūnas“ nepadoriai triuškino „Dzūkiją“

Pirmoje mačo pusėje reikalus sutvarkęs Klaipėdos „Neptūnas“ (17-5) pasiekė triuškinančią pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Kazio Maksvyčio auklėtiniai svečiuose 81:63 (27:14, 23:5, 13:19, 18:25) laimėjo prieš Alytaus „Dzūkiją“ (7-16).

Nors šeimininkai pirmojo kėlinio viduryje netgi pirmavo 8:7, klaipėdiečiai tuomet surengė spurtą 18:0 bei pabėgo į priekį 25:8. Vis dėlto pati blogiausia atkarpa puolime ginklų neturėjusios Alaro Varrako kariaunos dar laukė priešakyje.

Pusę pirmojo ketvirčio taškų nerinkęs Alytaus klubas antrajame kėlinyje nesugebėjo pasižymėti beveik 9 minutes, o tragišku varžovų žaidimu pasinaudojęs „Neptūnas“ spurtavo 23:0 ir įgijo nepadorią persvarą 50:14.

Košmariškame antrajame kėlinyje tik 5 taškus surinkusi „Dzūkija“ po didžiosios pertraukos savo pagrindines problemas išsprendė. Per trečiąjį kėlinį alytiškiai surinko tiek pat taškų kiek per pirmuosius du kartu sudėjus (19) ir priartėjo 38:63.

Pauliaus Danisevičiaus tritaškių dėka „Dzūkija“ neleido varžovams didinti savo triuškinančio pranašumo ir ketvirtajame kėlinyje.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 12, Paulius Danisevičius 9, Nikolaos Stylianou ir Alanas Wigginsas po 7.

„Neptūnas“: Brandonas Fieldsas 17, Laurynas Beliauskas ir Renaldas Seibutis po 16, Tomas Delininkaitis 10.