„Aisčių-LSMU“ krepšininkės užtikrintai susitvarkė su „Fortūna“

Įtikinamą pergalę „MultiGyn“ Moterų lygoje iškovojo Kauno „Aistės-LSMU“ (3 pergalės/2 pralaimėjimai) krepšininkės, kurios antradienį išvykoje 74:56 (8:10, 28:11, 18:21, 20:14) užtikrintai pranoko Klaipėdos „Fortūną“ (2/3) ir prieš uostamiesčio komandą įsirašė antrąjį laimėjimą šį sezoną.

Nerezultatyviai prasidėjusiame susitikime po pirmojo kėlinio 10:8 pirmavo „Fortūna“, tačiau kaunietės į priekį šovė antrajame ketvirtyje - jos prieš ilgąją pertrauką „spurtavo“ 13:1 ir atitrūko 36:21.

Antroje susitikimo dalyje „Aistės-LSMU“ išlaikė dviženklę persvarą, o besibaigiant susitikimui ją padidino iki rekordinės - 18 taškų atžymos (74:56).

Kauno komandai daugiau nei pusę surinko Karolinos Kazočiūnaitės (20 tšk.) ir Gabijos Šegždaitės (18 tšk., 8 atk. kam.) duetas - 38 taškus iš 74.

„Aisčių-LSMU“ lyderė Kristė Druskytė pelnė tik 4 taškus, bet atkovojo 12 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir įsirašė 16 naudingumo balų.

„Fortūna“ savo aikštėje krepšį iš žaidimo atakavo 34 proc. taiklumu (19/55), tuo metu viešnios iš Kauno pasižymėjo užtikrintu 49 proc. pataikymu (30/61).