„Aisčių-LSU“ krepšininkės LMKL čempionate nugalėjo šiaulietes

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate penktadienį Kauno „Aisčių-LSU“ komanda išvykoje 74:61 (16:25, 20:10, 18:16, 20:10) nugalėjo pergalių neturinčią Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ ekipą.

Nors kaunietės po 10 žaidimo minučių atsiliko 16:25, tačiau prieš ilgąją pertrauką išsiveržė į priekį 36:35, o ketvirtajame kėlinyje įtvirtino savo pranašumą.

Kauno komandai Klaudija Serkevičiūtė (9 rez. perd.) pelnė 19 taškų, Kristina Masionytė surinko 15 taškų, Monika Petrauskaitė (10 atk. kam.) pridėjo 14 taškų.

Šiaulių ekipai po 17 taškų pelnė Kortnė Viljams (Kourtney Williams) ir Urtė Bukauskaitė, 11 - Enrika Matiukaitė (10 atk. kam.).

„Aistės-LSU“ (4 pergalės/6 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą, o „Šiaulių-Universiteto“ (0/10) ekipa yra paskutinė - septinta.