„Aistės-LSU“ metė rimtą iššūkį „Sūduvai“

Septintąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Marijampolės „Sūduva“ (7/1), kuri svečiuose 65:55 (21:12, 12:18, 14:12, 18:13) įveikė Kauno „Aistes-LSU“ (2/6), rašo portalas lmkl.lt.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai ir likus žaisti 3 minutes iki kėlinio pabaigos, minimalią persvarą pirmavo „Sūduva“ – 11:10. Tačiau kėlinį marijampolietės baigė atkarpa 10:2 ir pabėgo į priekį – 21:12.

Antrajame kėlinyje žaidimo ritmą ir toliau kontroliavo viešnios bei susikrovė 14 taškų pranašumą – 28:16. Likus žaisti beveik 4 minutes, „Sūduva“ dar turėjo 8 taškų persvarą (32:24), tačiau puikiai kėlinio pabaigoje rungtyniavusios „Aistės-LSU“ laimėjo atkarpą 6:1 ir prieš antrąją rungtynių dalį deficitą sumažino iki 3 taškų – 30:33.

Po didžiosios pertraukos kova vyko taškas į tašką, o įpusėjus kėliniui kaunietės rezultatą persvėrė į savo pusę – 38:37. Kėlinio pabaigoje marijampolietės turėjo vos taško pranašumą (41:40), bet Lauros Svarytės ir Neringos Skadaitės taškai leido joms susikrauti kiek saugesnę persvarą – 47:42.

Lemiamame kėlinyje kaunietės savo varžovėms labai nutolti neleido, tačiau įpusėjus ketvirčiui „Sūduva“ turėjo 7 taškų persvarą – 56:49. Nors „Aistės-LSU“ ir buvo sumažinusios atsilikimą (52:56), tačiau marijampolietės pranašumą padidino ir įsirašė dar vieną pergalę – 65:55.

„Aistės-LSU“: Dovilė Saurazaitė 14 (8 kld.), Goda Ziutelytė 13, Šarūnė Melinauskaitė 10.

„Sūduva“: Laura Svarytė 18 (16 atk. kam.), Ieva Kazlauskaitė 16, Ieva Šimkutė 14 (9 atk. kam.), Neringa Skadaitė 11 (6 kld.).