Alytaus „Dzūkija“ savojo šanso nepaleido

Alytaus „Dzūkija“ savojo šanso nepaleido. Dzūkijos klubas pasinaudojo jiems suteiktu šansu, šeštadienį savoje aikštėje 94:64 (22:21, 21:23, 19:10, 32:10) sutriuškino „Šiaulius“ ir LKL turnyro lentelėje pakilo į aštuntąją vietą.

Ši pozicija alytiškiams atvėrė kelią į Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą.

Kovoje dėl aštuntosios pozicijos, „Dzūkija“ aplenkė pralaimėjimą šeštadienį patyrusius Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Pirmajame rungtynių kėlinyje virė kieta, lygių varžovų dvikova, o ketvirtį dvitaškiu su sirena baigusi „Dzūkija“ pirmavo minimaliu skirtumu – 22:21.

Antrajame ketvirtyje žaidimas nė kiek nepasikeitė – pirmaujanti komanda keitėsi net 5 kartus, tačiau šį kartą pirmaujančiųjų vaidmenyje buvo „Šiauliai“ – 44:43.

Abi komandos pirmoje rungtynių dalyje turėjo po išsiskiriantį žaidėją. „Dzūkijos“ komandoje tai buvo 12 taškų pelnęs Paulius Morkeliūnas. Tuo tarpų „Šiaulių“ gretose išsiskyrė 11 taškų surinkęs Donatas Sabeckis.

Per pirmuosius du kėlinius Alytiškiai tiesiog dominavo po krepšiu – „Dzūkijos“ krepšininkai buvo atkovoję 22 kamuolius, kai svečiai sugriebė vos 10 atšokusių kamuolių.

Po ilgosios pertraukos žaidimas ir toliau buvo apylygis, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje atkarpą 9:0 surengę aikštės šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį kiek atitolo – 62:54.

Ketvirtajame kėlinyje „Šiauliai“ visiškai kapituliavo – per penkias ketvirčio minutes svečiai pelnė vos 2 taškus, o tuo pasinaudoję alytiškiai susikrovė triuškinamą pranašumą.

„Dzūkija“: Jamesas Gavinas 16, Julius Kazakauskas 13, Karolis Guščikas ir Osvaldas Mačernis po 11.

„Šiauliai“: Donatas Sabeckis 13, Darius Gvezdauskas 10.

Visi Karaliaus Mindaugo taurės dalyviai Skirstytos komandos Neskirstytos komandos Kauno „

Šiame straipsnyje: LKLkrepšinisDzūkijaŠiauliai