Aštuoniolikmečiai krepšininkai kontrolinėse rungtynėse įveikė Ispanijos rinktinę

Lietuvos jaunių (U18) vaikinų rinktinė pradėjo pasirodymą Baltijos taurės turnyre Latvijoje.

Gedimino Petrausko auklėtiniai pirmose rungtynėse išmėgino jėgas su Ispanijos bendraamžių rinktine ir iškovojo pergalę rezultatu 83:80 (16:26, 20:18, 26:17, 21:19).

Susitikimą daug geriau pradėjo varžovai, kurie po pirmo kėlinio turėjo dviženklę persvarą. Tačiau lietuviams pavyko panaikinti deficitą (56:56) ir trečio kėlinio pabaigoje išsiveržti į priekį 60:56. Paskutinėmis mačo sekundėmis vėl tiksliau sužaidė Gedimino Petrausko auklėtiniai, kurie ir iškovojo pergalę.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai rungtyniavo Deividas Sirvydis, pelnęs 25 taškus. Erikas Venskus pridėjo 19, Klaidas Metrikis įmetė 11.

Penktadienį lietuviai susitiks su Latvijos bendraamžiais. Rungtynių pradžia 18 val. 30 min.