Atėnuose sutriuškintas Utenos „Juventus“ baigė pasirodymą Europoje

Utenos „Juventus“ klubo kelias Europoje baigėsi. Antradienį FIBA Čempionų lygos šešioliktfinalio rungtynėse Utenos ekipa antrą kartą 54:75 (9:25, 18:12, 11:18, 16:20) nusileido Atėnų AEK ir baigė pasirodymą šiame turnyre.

Jau pirmajame kėlinyje Atėnų klubas pataikė penkis tritaškius ir po 10 minučių pirmavo 25:9. Antano Sireikos auklėtiniai po šio nokdauno neatsigavo. Iki didžiosios pertraukos „Juventus“ sumažino skirtumą 27:37, tačiau galiausiai patyrė skaudų pralaimėjimą.

Utenos ekipoje rezultatyviausias buvo 11 taškų surinkęs Ovidijus Galdikas. 10 taškų pridėjo Jamaras Diggsas.

Po pirmosios dvikovos Utenoje minimalią persvarą turėjo AEK komanda, kuri laimėjo prieš dvi savaites vykusią dvikovą 78:77.

Aštuntfinalyje Atėnų klubas susitiks su „Monaco“ ekipa.

Po savaitgalį vykusio Karaliaus Mindaugo taurės turnyro, kuriame uteniškiai iškovojo bronzos medalius, „Juventus“ klubas į Atėnus atvyko beveik be poilsio. Septynias valandas pabuvę namuose, ankstyvą pirmadienio rytą Utenos krepšininkai išvyko į Graikiją ir pavakare jau rengė treniruotę OAKA arenoje.

Nors kojos raumens skausmus vis dar jautė kapitonas Gytis Sirutavičius, antradienį jis buvo pasirengęs rungtynėms.

FIBA Čempionų lygoje vis dar varžosi Klaipėdos „Neptūnas“.

AEK: M.Dixonas ir C.Elonu po 14, D.Charitopoulos 11, D.Sakota 10.

„Juventus“: O.Galdikas 11, J.Diggsas 10, V.Čepukaitis 9, G.Sirutavičius 7, V.Šulskis ir A.Bestas po 4, D.Bičkauskis, D.Šalenga ir V.Vasylius po 3.