„Barcelona“ ir antrą kartą neturėjo vargo su „Galatasaray“

Be traumuoto Carloso Arroyo likusi Stambulo „Galatasaray“ ekipa prilygti „Barcelona“ krepšininkams neįstengia. Katalonai namie įtikinamai 84:63 (21:8, 22:17, 18:16, 23:22) laimėjo ir antrąsias Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes bei serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Atitrūkti nuo varžovų Barselonos atstovams pavyko pirmoje mačo pusėje. Dviženklė persvara ekipas skyrė jau po pirmojo kėlinio, o per antrąjį savo pranašumą šeimininkai padidino iki 18 taškų (43:25).

Nors trečiojo ketvirčio viduryje „Galatasaray“ atsilikimą sumažino iki 11 taškų (46:35), į tai „Barcelona“ atsakė spurtu 9:0 ir galutinai demoralizavo savo oponentus. Paskutinis mačo kėlinys tapo formalumu – pernelyg toli katalonai nepabėgo, tačiau priartėti svečiams taip pat neleido.

Situaciją aikštėje puikiai atspindi tai, jog vienas iš šeimininkų lyderių Juanas Carlosas Navarro didžiąją mačo dalį praleido ant atsarginių suolo, žaisdamas išmaniuoju telefonu. Ant parketo veteranas praleido tik 5 min. – Xavieras Pascualis kelio skausmus jaučiančio snaiperio jėgas nusprendė pataupyti ateities kovoms.

Pirmąsias serijos rungtynes „Barcelona“ taip pat laimėjo įtikinama persvara – 88:61. Dabar komandos keliaus į Stambulą, kur balandžio 20 d. žais trečiąjį tarpusavio mačą.

„Barcelona“: Bradas Olesonas 14 (4/4 dvit., 2/2 trit.), Alejandro Abrinesas 13 (2/2 dvit., 3/3 trit.), Marcelinho Huertas 12 (3/3 dvit., 2/4 trit., 6 rez. perd.), Ante Tomičius 11 (8 atk. kam.)

„Galatasaray“: Henry Domercantas 11, Enderas Arslanas 10 (7 rez. perd.), Zoranas Ercegas 9, Milanas Mačvanas 7.