Blankiai žaidęs „Lietkabelis“ patyrė didžiausią šio sezono nesėkmę

Panevėžio „Lietkabelis“ (3-6) savų žiūrovų akivaizdoje 70:97 (26:26, 15:30, 16:24, 13:17) nusileido vieniems iš C grupės lyderių Jeruzalės „Hapoel“ (7-2) ir susikomplikavo savo šansus žengti į kitą Čempionų lygos etapą.

Nenado Čanako auklėtiniams labai nesėkmingai susiklostė antrasis rungtynių kėlinys, kurį šeimininkai pralaimėjo 15:30 ir leido svečiams iš Izraelio susikurti dviženklę persvarą (41:56).

Antroje rungtynių pusėje „Hapoel“, vedami Tamiro Blatto ir Jameso Feldeine‘o, dar labiau padidino savo pranašumą ir ketvirtojo kėlinio pradžioje įgijo triuškinamą 28 taškų persvarą (89:61).

Likusioje mačo dalyje svečiai leido pasireikšti atsarginiams savo krepšininkams bei privertė „Lietkabelį“ patirti didžiausią pralaimėjimą šį sezoną – 70:97.

Šeimininkų gretose dvigubą dublį surinko Mindaugas Kupšas. Vidurio puolėjas per 25 minutes pelnė 17 taškų (8/11 dvit., 1/2 baud), atkovojo 10 kamuolių ir mačą baigė su 24 naudingumo balais savo sąskaitoje.

Svečių gretose puikų mačą sužaidė Pirėjo „Olympiakos“ trenerio Davido Blatto sūnus Tamiras. 21-erių metų gynėjas pelnė 16 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Buvusi NBA žvaigždė Amare'as Stoudemire'as per 19 minučių pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 3/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius bei surinko 8 naudingumo balus.

„Lietkabelis“: Mindaugas Kupšas 17 (8/11 dvit., 10 atk. kam., 24 naud. bal.), Simas Jasaitis 12, Vaidas Kariniauskas 10.

„Hapoel“: Jamesas Feldeine'as 19, TaShawnas Thomasas (24 naud. bal.) ir Tamiras Blattas (8 rez. perd., 24 naud. bal.) po 16.