Broliai Ballai su „Vytautu“ sostinėje šansų neturėjo

Šeštadienio vakarą gana nesunkią pergalę LKL pirmenybėse iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“, namuose pranokęs Prienų-Birštono „Vytautą“ – 104:71 (23:21, 34:22, 28:17, 19:11).

Galingą žaidimą puolime pademonstravęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Betsafe-LKL“ autsaiderių.

Į pergalę nugalėtojus vedė 19 taškų pelnęs Travisas Petersonas. Svečių gretose išsiskyrė 16 taškų įmetęs LiAngelo Ballas.

Prienų ekipą skandinęs LaMelo Ballas pelnė 7 taškus (1/6 dvitaškiai, 1/9 tritaškiai) ir surinko -2 naudingumo balus.

Viso susitikimo metu žaidimą kontroliavęs „Lietuvos rytas“ pamatus pergalei pradėjo dėti antrajame kėlinyje, kai po laimėtos atkarpos 19:7 atitrūko 42:28.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai nemažino apsukų ir pradėjo varžovų triuškinimą. Tritaškiais svečius baudę vilniečiai pabėgo 83:58.

Per paskutines 10 minučių „Vytautui“ sukurti stebuklo nepavyko. Iki finalinės sirenos žaidimą kontroliavęs „Lietuvos rytas“ šventė užtikrintą pergalę.