Brolių Ballų vedami „Vytauto“ krepšininkai nugalėjo „Vytį“

Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšinio klubas „Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškų rungtynių cikle trečiadienį 93:89 įveikė Šakių „Vyčio“ ekipą.

Mačo pradžia įtempta buvo abiems komandoms. Po pirmojo kėlinio „Vytautas“ turėjo trijų taškų pranašumą (21:18). Antrajame ketvirtyje kova tęsėsi ir toliau, o prieš ilgąją pertrauką trimis taškais pirmavo svečiai (46:43).

Po ilgosios pertraukos LiAngelo Ballo vedamas „Vytautas“ persvėrė rezultatą savo naudai (57:55), tačiau prieš lemiamą ketvirtį trapų pranašumą turėjo „Vytis“ (73:71). Ketvirtajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, o pergalę šventė „Vytautas“.

Nugalėtojų gretose LiAngelo Ballas pelnė 22 taškus, LaMelo Ballas ir Kervinas Bristolis (8 atk. kam., 6 blokai) surinko po 14 taškų, Tomas Dimša (8 rez. perd.) pridėjo 11 taškų, o Justo Sinicos sąskaitoje - 10 taškų.

„Vyčio“ ekipai Brianas Wanamakeris ir Marijus Užupis (9 atk. kam.) pelnė po 13 taškų, Šarūnas Vingelis, Gytis Radzevičius ir Aurimas Majauskas - po 11, o Rytis Juknevičius - 10.