Čempionų lygoje M. Grigonis pro šalį svaidė tritaškius, o jo komanda pralaimėjo

FIBA Čempionų lygos aštuntfinalį Tenerifės „Iberostar“ su Mariumi Grigoniu išvykoje pradėjo nesėkme 63:66 (16:16, 14:18, 16:23, 17:9) prieš Salonikų PAOK komandą.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje PAOK surengė spurtą 11:0 ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo dviženklį taškų pranašumą (57:46).

Būtent lietuvio žaidimas įkvėpė „Iberostar“ ekipos sėkmingą atkarpą ketvirtajame kėlinuke, kai likus minutei skirtumas sumažėjo iki 4 taškų (64:60). M.Grigonis ketvirtajame kėlinuke įmetė 7 taškus, tačiau pasiekti pergalės nepavyko.

Iš viso lietuvis žaidė 23 su puse minutės ir pelnė 12 taškų (2/4 dvit., 1/6 trit., 5/7 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po triskart suklydo ir prasižengė.

Nors M.Grigonis surinko tik 4 naudingumo balus, tačiau jo +/ – rodiklis buvo didžiausias (+23) ne tik „Iberostar“ komandoje, bet ir tarp visų mačo dalyvių.

PAOK: Ž.Peineris 15, K.Clantonas 13 (10 atk. kam.), L.Chrysikopolous 11.

„Iberostar“: A.Doornkampas 19 (5/7 trit., 12 atk. kam.), M.Grigonis 12, R.San Miguelis 9.