E. Želionis ir R. Seibutis ištraukė „Neptūną“ kovoje su „Lietkabeliu“

Edgaras Želionis ir Renaldas Seibutis surinko po 23 naudingumo balus, o jų vedamas Klaipėdos „Neptūnas“ (16-4) Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) namų rungtynėse 83:78 (26:19, 16:19, 19:21, 22:19) įveikė Panevėžio „Lietkabelį“.

Šiame susitikime Želionis pelnė 25 taškus (4/7 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), atkovojo 2 ir perėmė 4 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

Puolėjas per pastarąsias 4 LKL rungtynes vidutiniškai pelno po 19,3 taško ir renka po 25,3 naudingumo balo.

Tuo metu Seibutis vien per ketvirtąjį kėlinį surinko 12 taškų, o iš viso surinko 21 (7/9 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai, 4/5 baudų metimai), sugriebė 4 ir perėmė 3 kamuolius, du kartus sėkmingai asistavo komandos draugams, ir išprovakavęs 5 varžovų pražangas susitikimą baigė su 23 naudingumo balais.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei trims minutėms, Jerry Johnsonas padidino klaipėdiečių persvarą iki 6 taškų (77:71), tačiau „Lietkabelis“ puolimą grindė per Žygimantą Skučą, kuris pelnė 4 taškus paeiliui ir sumažino svečių deficitą iki minimalios persvaros (75:77).

Tuomet iniciatyvos ėmėsi Seibutis, kuris pataikė dvitaškį, o po „Lietkabelio“ klaidos lemiamu metu realizavo abu baudų metimus ir iki susitikimo pabaigos likus 23 sekundėms, atstatė šeimininkams 6 taškų persvarą (81:75).

Lukas Aukštikalnis dar pataikė itin sudėtingą tritaškį, tačiau „Neptūnas“ į tai atsakė žaibiška ataka, kurios smaigalyje atsidūręs Vytautas Šulskis įtvirtino uostamiesčio ekipos pergalę.

„Neptūnas“: Edgaras Želionis 25 (5/6 trit., 23 naud. bal.), Renaldas Seibutis 21 (7/9 dvit., 1/7 trit., 4 per. kam., 23 naud. bal.), Jerry Johnsonas 12.

„Lietkabelis“: Žanis Peiners 19 (4/5 dvit., 2/6 trit.), Žygimantas Skučas 15 (6/8 dvit.), Simas Jasaitis 14, Kšišofas Lavrinovičius 11.