Eurolyga: Rusijos klubų akistatą laimėjo CSKA, Turkijos – „Anadolu Efes“

Maskvos CSKA krepšininkai ir toliau žygiuoja pergalingu maršrutu. Ketvirtadienio vakarą Rusijos superklubas namuose 98:80 (23:20, 24:23, 21:12, 30:25) įveikė kitą šios šalies klubą Kazanės UNIKS ir Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo jau ketvirtąją pergalę iš eilės.

CSKA, kartu su rungtynėmis mažiau žaidusiu Stambulo „Fenerbahče“, išlieka vienintelės komandos šį sezoną prestižiškiausiame žemyno turnyre nepatyrusios pralaimėjo kartėlio.

Titulą ginantys Dimitrio Itoudžio auklėtiniai lemiamą pranašumą įgijo po pertraukos, kai trečiajame kėlinyje truktelėjo į priekį 21:12. Po šio spurto UNIKS pasivyti šeimininkų jau neįstengė.

Tatarstano klubo neišgelbėjo net puikus Keitho Langfordo pasirodymas. Amerikietis surinko 36 taškus ir pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą. Ankstesnis krepšininko rezultatyvumo rekordas Eurolygoje buvo 35 taškai į Kauno „Žalgirio“ krepšį 2010 metais.

Vienas iš šio mačų teisėjų buvo lietuvis Jurgis Laurinavičius.

Kazanės klubas patyrė jau ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

CSKA: Milošas Teodosičius 16 taškų, Cory Higginsas 14, Nando De Colo 11, Kyle‘as Hinesas 10.

UNIKS: Keithas Langfordas 36, Quino Colomas 12, Artiomas Parakhouskis, Marko Baničius ir Vadinas Paninas po 8.

Kitame mače Stambule kunkuliavo turkiškos aistros. Namuose rungtyniavęs „Daruššafaka“ sugebėjo pralaimėti didžiausio Turkijos miesto derbį prieš „Anadolu Efes“ 79:84 (20:13, 26:22, 19:23, 14:26), nors didžiąją rungtynių dalį kontroliavo įvykius aikštėje ir užtikrintai pirmavo.