„Žalgiris“ neatsilaikė prieš „Maccabi“ krepšininkus

Penktadienio vakarą Kauno "Žalgiris" savo aikštėje žaidė Eurolygos ketvirtojo turo rungtynes su Tel Avivo "Maccabi" komanda. Žalgiriečiai pralaimėjo svečiams 74:87 (16:21, 16:22, 25:21, 17:23). Kauniečiams tai buvo trečioji nesėkmė, o "Maccabi" iškovojo antrąją pergalę.

Rungtynės

Pirmasis kėlinys. "Žalgirio" krepšininkai mačą pradėjo sėkmingai. 2 min. po Renaldo Seibučio dvitaškio jie pirmavo 6:2.

4 min. "Maccabi" krepšininkai po Sonny Weemso tritaškio išsiveržė į priekį - 6:8.

5 min. kauniečiai atsilikinėjo 8:13.

6 min. dvitaškį pataikė Lukas Lekavičius - 10:13.

8 min. po Maiko Zirbeso dvitaškio svečiai vėl turėjo 5 taškų persvarą - 12:17.

9 min. LKL čempionai atsilikinėjo 14:19. 10 min. po L.Lekavičiaus metimo komandas skyrė 3 taškai - 16:19.

Po pirmojo kėlinio aikštės šeimininkai turėjo 5 taškų deficitą - 16:21.

Antrasis kėlinys. 11 min. dvitaškį pataikė Edgaras Ulanovas - 18:21.

13 min. Leo Westermannas žalgiriečių atsilikimą sumažino iki 2 taškų - 22:24.

Antrojo kėlinio viduryje "Maccabi" krepšininkai atitrūko - 24:32.

16 min. Devinas Smithas Izraelio klubo persvarą padidino iki dviženklės - 27:37.

18 min. po S.Weemso dvitaškio svečiai įgijo 12 taškų persvarą - 27:39.

Netrukus tritaškį smeigė "Žalgirio" snaiperis Artūras Milaknis - 30:39.

Komandos išėjo ilsėtis Kauno krepšininkams atsiliekant 32:43.

Per pirmuosius du kėlinius "Žalgirio" komandoje rezultatyviausiai žaidė L.Lekavičius, jis pelnė 7 taškus. Svečių ekipai daugiausia taškų pelnė D.Smithas (10).

Trečiasis kėlinys. Trečiojo kėlinio pradžioje "Maccabi" įgijo 14 taškų persvarą - 32:46.

23 min. "Žalgiris" atsilikinėjo 34:48.

25 min. po L.Lekavičiaus ir E.Ulanovo tolimų metimų Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sumažino atsilikimą iki 8 taškų - 40:48.

Netrukus dvitaškį pataikė L.Westermannas - 42:48.

26 min. po Andrew Goudelocko dvitaškio "Maccabi" įgijo 10 taškų persvarą - 42:52.

28 min. Kevinas Pangosas tritaškiu žalgiriečių atsilikimą sumažino iki 7 taškų - 50:57.

29 min. po K.Pangoso tritaškio komandas skyrė tik 4 taškai (53:57).

Po trijų kėlinių Š.Jasikevičiaus auklėtiniai atsilikinėjo 57:64.

Ketvirtasis kėlinys. 31 min. tritaškį švystelėjo A.Goudelockas - 57:67.

32 min. A. Goudelockas baudų metimais Tel Avivo komandos persvarą padidino iki 13 taškų - 58:71.

34 min. po S.Weemso dvitaškio ekipas skyrė jau 15 taškų - 58:73.

Ketvirtojo kėlinio viduryje LKL čempionai atsilikinėjo 62:77.

36 min. po Brocko Motumo tolimo šūvio aikštės šeimininkai sumažino atsilikimą iki 11 taškų - 68:79.

38 min. A.Goudelockas tritaškiu "Maccabi" persvarą padidino iki 15 taškų - 68:83.

39 min. Kauno krepšininkai turėjo 11 taškų deficitą - 74:85, o rungtynes pralaimėjo 74:87.

Rezultatyviausi

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 16, Kevinas Pangosas 11, Leo Westermannas, Edgaras Ulanovas ir Brockas Motumas po 9, Robertas Javtokas ir Artūras Milaknis po 6.

„Maccabi“: Andrew Goudelockas 18, Devinas Smithas 17, Sonny Weemsas 16, D.J. Seeley 11, Coltonas Iversonas 10, Yogevas Ohayonas 5.

Situacija prieš rungtynes

Pergalės. Abi komandos Eurolygoje yra iškovojusios po vieną pergalę. "Žalgirs" pralaimėjo Atėnų "Panathinaikos" (76:84) ir Stambulo "Fenerbahce" (68:82), o įveikė Vitorijos "Baskonia" (78:73). "Maccabi" nusileido Milano "Emporio Armani" (97:99) ir Madrido "Real" (82:89), o šventė pergalę prieš Stambulo "Galatasaray" (98:92).

Pažįstamas. "Maccabi" ekipai atstovauja Lietuvos krepšinio aistruoliams gerai pažįstamas amerikietis Sonny Weemsas. Jis "Žalgiriui" atstovavo 2011-2012 metų sezone.

Kfc

Kfc portretas
Akivaizdu, Žalgiris šiuo metu nepajėgus žaisti eurolygoj. Nematau žalgirio aukščiau paskutinių trijų komandų. Ar nevertėtų žalgiriui releguotis į europos taurės turnyrą, kur turėtų galimybių kovoti kaip lygus? Su dabartiniais žaidėjais žalgiris neturi jokių šansų. Nekaltinu jų. Jie tiesiog nėra tokie talentingi kaip jų oponentai.