Ketvirtajame kėlinyje lyg ant sparnų žaidęs „Žalgiris“ patiesė „Panathinaikos“

Ketvirtadienio vakarą Kauno "Žalgiris" savo aikštėje žaidė Eurolygos 25-ojo turo rungtynes su Atėnų "Panathinaikos" krepšininkais. Po permainingos kovos 64:58 (9:17, 10:14, 15:10, 30:17) pergalę šventė žalgiriečiai.

Tai buvo vienuoliktoji "Žalgirio" pergalė, o "Panathinaikos" patyrė vienuoliktąją nesėkmę.

Rungtynės

Pirmasis kėlinys. Pirmuosius du taškus pelnė Nikos Pappas. Netrukus tritaškį smeigė Edgaras Ulanovas - 3:2.

Nuo to momento "Žalgiris" niekaip negalėjo pelnyti taškų net kelias minutes, tad rezultatas augo "Panathinaikos" naudai.

5 min. po Kenny Gabrielio dvitaškio svečiai pirmavo 3:9.

Tik 7 min. kauniečiams pagaliau vėl pavyko pataikyti - taškus pelnė Leo Westermannas - 5:11.

9 min. LKL čempionai jau turėjo 10 taškų deficitą - 7:17.

Po pirmojo kėlinio žalgiriečiai atsilikinėjo 9:17.

Antrasis kėlinys. 13 min. Atėnų krepšininkai vis dar turėjo solidžią 10 taškų persvarą - 11:21.

Komandos žaidė labai nerezultatyviai. 17 min. Ioannis Bourousis "Panathinaikos" persvarą padidino iki 12 taškų - 11:23.

18 min. komandas skyrė 14 taškų - 11:25.

Tada iš toli pataikė Artūras Milaknis - 14:25.

20 min. L.Westermannas tritaškiu LKL čempionų atsilikimą sumažino iki 8 taškų - 19:27.

Komandos išėjo ilsėtis Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams atsiliekant 19:31.

Trečiasis kėlinys. 22 min. Paulius Jankūnas aikštės šeimininkų atsilikimą sumažino iki 8 taškų - 23:31.

Trečiojo kėlinio viduryje "Žalgiris" atsilikinėjo 25:34.

28 min. Kevinas Pangosas tolimu metimu Kauno komandai įkvėpė vilčių - 30:36.

29 min. "Žalgiris" vis dar turėjo 6 taškų deficitą - 32:38.

Po trijų kėlinių LKL čempionai atsilikinėjo 34:41.

Ketvirtasis kėlinys. Ketvirtąjį kėlinį Š.Jasikevičiaus auklėtiniai pradėjo sėkmingai. 32 min. Antanas Kavaliauskas žalgiriečių atsilikimą sumažino iki 4 taškų - 39:43.

34 min. Brockas Motumas rezultatą išlygino - 45:45.

37 min. L.Westermannas pagaliau išvedė į priekį "Žalgirį" - 53:51.

39 min. P.Jankūnas kauniečių persvarą padidino iki 5 taškų - 59:54.

40 min. P.Jankūnas baudų metimais žalgiriečių persvarą padidino iki 7 taškų - 63:56. "Žalgiris" laimėjo 64:58.

Rezultatyviausi

„Žalgiris“: Leo Westermannas 14, Artūras Milaknis 13, Brockas Motumas ir Paulius Jankūnas po 11.

„Panathinaikos“: Nikos Zisis 13, Chrisas Singletonas 11, Ioannis Bourousis 10.