Eurolygoje – „Fenerbahce“ ir „Olympiakos“ komandų pergalės

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos dešimtojo turo rungtynėse ketvirtadienį čempionės titulą ginanti Stambulo „Fenerbahce Dogus“ (Turkija) komanda svečiuose 83:69 (15:25, 26:12, 25:14, 17:18) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ (Ispanija) ekipą.

Svečiai pirmąjį kėlinį pralaimėjo 15:25, tačiau prieš ilgąją pertrauką išsiveržė į priekį 41:37, o po trijų ketvirčių jau pirmavo 66:51.

Stambulo komandai Džeimsas Nanalis (James Nunnally) pelnė 16 taškų, Kostas Slukas (Kostas Sloukas) - 14, Luidžis Datomė (Luigi Datome) - 12, Bredas Vonameikeris (Brad Wanamaker) - 11, Nikolas Melis (Nicolo Melli) ir Janas Veselas (Jan Vesely) pridėjo po 10 taškų.

Vitorijos ekipai 13 taškų pelnė Tornikė Šengelija, po 10 - Janis Tima, Marselinjas Uertas (Marcelinho Huertas) ir Rodrigas Bobua (Rodrigue Beaubois).

„Fenerbahce Dogus“ (7 pergalės/3 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima trečiąją vietą, o „Baskonia“ (4/6) - 11-ąją.

Kitose rungtynėse Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkai išvykoje 72:64 (20:13, 15:17, 19:15, 18:19) palaužė Valensijos „Valencia Basket“ (Ispanija) ekipą.

Pirėjo komandai 13 taškų pelnė Kostas Papanikolau (Kostas Papanikolaou), po 12 - Janis Strėlniekas ir Georgijas Printezis (Georgios Printezis, 14 atk. kam.).

Valensijos ekipoje rezultatyviausiai žaidė Erikas Grynas (Erick Green). Jo sąskaitoje - 26 taškai. Tiboras Plaisas (Tibor Pleiss) surinko 14 taškų, Samas van Rosomas (Sam van Rossom) - 7.

„Olympiakos“ (8/2) pirmauja turnyre, o „Valencia Basket“ (3/7) užima 13-ąją vietą.