Eurolygos čempionai savo tvirtovėje krito prieš „Laboral Kutxa“

Trečiąją nesėkmę Eurolygos „Top 16“ etape patyrė be traumą besigydančio Jono Mačiulio rungtyniaujanti Madrido „Real“ (3-3) ekipa.

Pablo Laso auklėtiniai namuose 68:77 (19:19, 18:22, 12:18, 19:18) turėjo pripažinti Vitorijos „Laboral Kutxa“ (4-2) pranašumą.

Kovą dėl atšokusių kamuolių 48:40 laimėję svečiai pamatus pergalei padėjo trečiajame kėlinyje spurtavę 15:4 bei įgiję 15 taškų pranašumą 56:41.

Dabartiniams Eurolygos čempionams pavyko spurtuoti 14:5 ir ketvirtojo kėlinio viduryje priartėti 63:74, tačiau dar vienu spurtu 9:0 atsakiusi Vitorijos ekipa nutolo 73:63 bei nebepaliko varžovams laiko pasivyti.

„Real“: Sergio Rodriguezas 18, Willy Hernangomezas 13 (8 atk. kam.), Sergio Llullas, Gustavo Ayonas ir Felipe Reyesas po 7.

„Laboral Kutxa“: Fabienas Causeuras 15, Jaka Blažičius 13, Davis Bertanis 11, Darius Adamsas 9.