Fantastiškai žaidęs J. Baronas išgelbėjo „Lietuvos rytą“ nuo nesėkmės

Puikiai lemiamu metu rungtyniavęs Jimmy Baronas ir Corey Fisheris kartu pelnė 50 taškų bei atvedė Vilniaus „Lietuvos rytą“ (19-8) į dramatišką pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate.

Rimo Kurtinaičio treniruojamas klubas savo aikštėje 93:86 (20:21, 26:21, 14:20, 33:24) tik po atkaklios kovos palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (11-16) pasipriešinimą.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Steponui Babrauskui ir Justui Tamuliui pataikius iš toli, „Pieno žvaigždės“ pirmavo aštuoniais taškais – 81:73, bet tuoj pat savo pranašumą prarado.

Po minutės pertraukėlės pasipylė „Pieno žvaigždžių“ klaidos, kuriomis pasinaudoję šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako ir per kiek daugiau nei pusantros minutės priartėjo per tašką – 80:81.

Paskui Fisheris pataikė tritaškį, Baronas pelnė šešis taškus paeiliui ir „Lietuvos rytas“ išsiveržė į priekį – 89:86.

„Pieno žvaigždėms“ dar sykį suklydus, Fisheris stojo prie baudų metimų linijos, realizavo abi baudas bei įtvirtino dramatišką šeimininkų pergalę – 91:86.

Baronas per 35 minutes pelnė 27 taškus (6/12 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 2 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė bei surinko 18 naudingumo balų.

Tuo metu Fisheris žaidė 26 minutes, pelnė 23 taškus (6/9 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 8/9 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, 3 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 32 naudingumo balus.

„Lietuvos rytas“: Jimmy Baronas 27, Corey Fisheris 23, Drew Gordonas 16 (9 atk. kam.), Artūras Gudaitis 12.

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low 19, Steponas Babrauskas 15 (9 atk. kam.), Andrejus Agafonovas 14.