Geriausi Europoje – „Lietuvos rytas“ triumfavo Eurolygos jaunimo turnyre

Sekmadienį Belgrado „Štark“ arena tapo pergalinga Lietuvai. Vilniaus „Lietuvos ryto“ 18-mečių komanda 76:71 (21:16, 17:15, 19:19, 19:21) nugalėjo Romos „Stellazzurra“ ekipą ir tapo Eurolygos jaunimo čempione.

Arvydo Gronskio treniruojamas Vilniaus klubas prestižinį trofėjų iškovojo antrą kartą istorijoje. Po dramatiškos kovos pergalę „Lietuvos rytui“ išplėšė Deivido Sirvydžio tritaškis.

„Lietuvos rytas“ pirmavo visų rungtynių metu, bet viso mačo metu vyko apylygė kova. Po dviejų kėlinių vilniečiai pirmavo 38:31.

Trečiojo kėlinio pradžioje Vilniaus krepšininkai spurtavo 6:0 ir padidino persvarą iki 13 taškų. Atitrūkęs „Lietuvos rytas“ toli nepabėgo. Romos ekipa sumažino skirtumą dar trečiajame kėlinyje 50:55, o ketvirtajame priartėjo 57:59.

Likus žaisti pusantros minutes, Romos klubas išlygino rezultatą 69:69. Pergalingą tritaškį pataikė komandos lyderis Deividas Sirvydis.

„Lietuvos rytas“: M.Blaževičius 20, D.Sirvydis 18, D.Vilys 11.

„Stellazzurra“: L.Conti 22, D.A.Panopio 18, P.Eboua 17.