Geriausias sezono rungtynes sužaidęs K.Lavrinovičius pratęsė pergalių seriją

Kšištofas Lavrinovičius sužaidė geriausias šio sezono rungtynes, o Panevėžio „Lietkabelio“ (7-0) klubas iškovojo 7-ą pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Aukštaūgis pelnė 24 taškus, o jo vedami panevėžiečiai 83:69 (26:19, 23:12, 11:20, 22:18) nugalėjo antroje mačo dalyje atsigavusius Kėdainių „Nevėžio“ (0-4) krepšininkus.

„Lietkabelio“ gretose taip pat išsiskyrė 12 taškų pelnęs Gintaras Leonavičius. Darjušas Lavrinovičius ir Lorenzo Williamsas (8 rez. perd.) surinko po 10 taškų.

„Nevėžio“ ekipoje geriausiai žaidė amerikiečiai – Jamesas Woodardas ir Malcolmas Grantas, atitinkamai pelnę 14 ir 13 taškų. Justas Tamulis ir Valerijus Likhodėjus pridėjo po 10 taškų.

K.Lavrinovičius per 7 pirmojo kėlinio minutes pelnė 13 taškų, o jo vedamas „Lietkabelis“ po pirmojo ketvirčio pirmavo 7 taškų persvara (26:19). Antrąjį kėlinį aikštės šeimininkai laimėjo 11 taškų ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė rekordinį pranašumą – 49:31.

Po ilgosios pertraukos susiėmęs „Nevėžis“ sumažino atsilikimą iki vienženklio (51:60), o ketvirtajame kėlinyje svečiai priartėjo iki 5 taškų (58:63).

Vis dėlto mačo pabaigoje susikaupęs „Lietkabelis“ vėl atitolo ir šventė pergalę 83:69.