„Hoptrans-Sirenų“ legionierės dvigubas dublis pažymėtas lengva pergale

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (12-2) iškovojo lengvą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Manto Šerniaus auklėtinės namuose 98:46 (31:22, 27:8, 18:6, 22:10) be didesnio vargo įveikė Ukmergės „Vilkmergės“ (4-11) ekipą.

Rungtynes spurtu pradėjo „Hoptrans-Sirenos“, kurios sužaidus kiek mažiau nei 3 minutes jau turėjo dviženklę persvarą – 14:4. Nors ukmergiškės ir buvo sumažinusios atsilikimą iki 4 taškų (16:20), tačiau Gabijos Šegždaitės, Dovilės Saurazaitės ir Arinos Bilotserkivskos tikslūs metimai kėlinio pabaigoje leido vėl atitrūkti – 31:22.

Antrajame kėlinyje varžoves sukaustė geležinė „Hoptrans-Sirenų“ gynyba. Varžovės per ketvirtį pelnė vos 8 taškus, o garliaviškės tik didino atotrūkį. Įpusėjus ketvirčiui šeimininkių persvara siekė 15 taškų (43:28), o prieš antrąją mačo dalį atotrūkis buvo padidintas ir iki 28 taškų – 58:30.

Po didžiosios pertraukos M.Šerniaus auklėtinės visiškai kontroliavo rungtynes. Intrigos jau nebebuvo, nes įpusėjus ketvirčiui persvara buvo triuškinanti – 68:34. Prieš paskutines 10 žaidimo minučių „Hoptrans-Sirenos“ turėjo net 40 taškų pranašumą – 76:36.

Paskutiniajame ketvirtyje „Hoptrans-Sirenos“ sudėliojo visus taškus ant „i“ ir varžovėms neleido priartėti nei žingsniu. Garliaviškės pergalę įtvirtino rezultatu 98:46.

„Hoptrans-Sirenos“: Arina Bilotserkivska 24 (10 rez. perd.), Gabija Šegždaitė 16 (7 atk. kam.), Kristė Druskytė ir Rasa Knyzaitė po 11, Livija Sakevičiūtė 10 (5 atk. kam.).

„Vilkmergė“: Martyna Petrėnaitė 15, Rita Žilinskaitė 13, Karolina Ambotaitė 6.