J. Hardenas vedė „Rockets“ į pirmąją pergalę

Jamesas Hardenas sužaidė geriausias sezono rungtynes ir jo atstovaujama Hjustono „Rockets“ (1-3) iškovojo pirmą pergalę. Teksaso ekipa namie 110:105 (21:26, 33:39, 28:14, 28:26) nugalėjo buvusį J. Hardeno klubą, Oklahomos „Thunder“ (1-3).

„Rockets“ lyderis šį kartą pelnė 37 taškus ir pataikė 12 iš 26 metimų, kai per pirmas trejas rungtynes krepšį atakavo prastesniu nei 30 proc. taiklumu.

„Thunder“ pirmoje mačo dalyje pirmavo 16 taškų persvara, tačiau trečiajame kėlinyje šeimininkai spurtavo ir po Patricko Beverley tritaškio ketvirčio pabaigoje išsiveržė į priekį 82:79.

Ketvirtajame kėlinyje rezultatas buvo lygus (99:99), tačiau tada „Rockets“ spurtavo 8:1 ir po tolimo bei sudėtingo J. Hardeno tritaškio nutolo iki 107:100.

Po Russello Westbrooko tritaškio „Thunder“ priartėjo iki 105:108, o po to, kai J. Hardenas nepataikė iš toli, Oklahomos krepšininkai gavo galimybę rezultatą išlyginti. Visgi nei R. Westbrooko, nei Kevino Duranto tolimi metimai tikslo nepasiekė, o pergalę įtvirtino baudas realizavęs Dwightas Howardas.

„Rockets“: J. Hardenas 37 (8/14 dvit., 4/12 trit.), D. Howardas 16, Ty Lawsonas 14 (11 rez. perd., 5 atk. kam., 4 per. kam.), Marcusas Thorntonas ir Corey Breweris po 12.

„Thunder“: K. Durantas 29, R. Westbrookas 25 (11 rez. perd., 8 atk. kam.), Serge'as Ibaka (14 atk. kam.) ir D.J. Augustinas po 12.