J. Valančiūnas dvigubu dubliu prisidėjo prie Toronto krepšininkų pergalės

Penktą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" (32 pergalės ir 15 pralaimėjimų) klubas.

Penktadienį svečiuose 17 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Raptors" krepšininkai po pratęsimo 127:122 (29:23, 37:31, 25:28, 22:31, 14:9) įveikė ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrusią bei devintojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Bruklino "Nets" (18 pergalių bei 28 pralaimėjimai) komandą, kuri savo aikštėje pralaimėjo jau septintąsias rungtynes iš eilės.

Starto penkete susitikimą pradėjęs lietuvis jau pirmajame kėlinuke susižeidė dešinės kojos čiurną, tačiau prie vidurio puolėjo rūbinėje pasidarbavę klubo medikai leido jam žaisti. Iš viso J.Valančiūnas nugalėtojams pelnė 14 taškų, po krepšiais atkovojo 11 (3 - puolime) kamuolių, blokavo 2 varžovų metimus, išvengė klaidų ir kartą prasižengė. Per nepilnas 33 žaidimo minutes (32:51) Lietuvos rinktinės puolėjas pataikė visus 7 dvitaškius metimus.

Tiesa, po susitikimo J.Valančiūnas aikštę paliko šlubčiuodamas ir klubas dabar lauks medikų verdikto.

26 taškais prie pergalės prisidėjo DeMaras DeRozanas (9 rezultatyvūs perdavimai), 25 - Louisas Williamsas, 24 - Amiras Johnsonas, 12 - Patrickas Pattersonas, 10 - Kyle'as Lowry'is.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Jarrettas Jackas (13 atkovotų kamuolių), Brookas Lopezas (po 35 tšk.), Joe Johnsonas (17 tšk.), Masonas Plumlee's (12 tšk.) bei Bojanas Bogdanovičius (11 taškų).

Paskutinį kartą "Nets" krepšininkai Brukline laimėjo praėjusių metų gruodžio 29 dieną, kai 107:99 palaužė Sakramento "Kings" ekipos pasipriešinimą.

Šiame straipsnyje: Jonas ValančiūnasRaptorsNBA