J. Valančiūnas pelnė 17 taškų

„Toronto Raptors“ pasiekė pergalę prieš „Detroit Pistons“ 96:91.

Dar iki ilgosios pertraukos lietuvis turėjo 13 taškų ir 10 atkovotų kamuolių, o susitikimą baigė su 17 taškų (4/10 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.), 16 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyviais perdavimais, bloku, 4 klaidomis ir 4 pražangomis per 27 minutes.

Rezultatyviau už J.Valančiūną nugalėtojų gretose rungtyniavo tik CJ Milesas (21 tšk.) ir Kyle'as Lowry (18 tšk.), DeMaras DeRozanas pridėjo 17 taškų.

Varžovų gretose spindėjo centras Andre Drummondas, surinkęs 25 taškus ir 17 atkovotų kamuolių.

Ši pergalė „Raptors“ padėjo išvengti pirmos trijų nesėkmių serijos šį sezoną. Toronto ekipai namuose tai buvo 16 pergalė per 19 rungtynių. Geresnį pergalių ir pralaimėjimų santykį savų aistruolių akivaizdoje turi tik „San Antonio Spurs“ (19-2).

„Raptors“: CJ Milesas 21, K.Lowry 18, J.Valančiūnas ir D.DeRozanas po 17.

„Pistons“: A.Drummondas 25, A.Bradley 19, T.Harrisas 12.