J. Valančiūnas pergalingą rungtynių pabaigą stebėjo nuo atsarginių suolo

Šeštą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" (33 pergalės ir 15 pralaimėjimų) klubas.

Šeštadienį svečiuose 20,3 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Raptors" krepšininkai po pratęsimo 120:116 (33:30, 32:20, 29:28, 15:31, 11:7) įveikė antrą nesėkmę iš eilės patyrusią bei trečiojoje pozicijoje Rytų konferencijoje likusią Vašingtono "Wizards" (31 pergalė bei 17 pralaimėjimų) komandą.

Starto penkete susitikimą pradėjęs lietuvis nugalėtojams pelnė 6 taškus, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus, išvengė klaidų ir išnaudojo 6 pražangų limitą. Vos 17 minučių (17:10) aikštelėje praleidęs J.Valančiūnas pataikė 3 dvitaškius metimus ir 6 ir nuo trečiojo kėlinio vidurio savo komandos draugų pasirodymą stebėjo ant atsarginių suolelio.

23 taškais prie pergalės prisidėjo Kyle'as Lowry'is, 19 - Louisas Williamsas, 17 - Amiras Johnsonas, 16 - Patrickas Pattersonas, 15 - DeMaras DeRozanas (10 atkovotų kamuolių).

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Johnas Wallas (28 tšk. ir 12 rezultatyvių perdavimų), Bradley Bealas (26 tšk.), Paulas Pierce'as (19 tšk.) ir Nene Hilario (16 taškų).