J. Valančiūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes

Jonas Valančiūnas pelnė 29 taškus ir atkovojo 20 kartų kamuolį NBA rungtynėse trečiadienį. Lietuvos krepšininko galingas žaidimas po krepšiais padėjo „Memphis Grizzlies“ komandai (17-16) namie 127:112 nugalėti „Washington Wizards“ ekipą (14:21).

J.Valančiūnas pasiekė sezono rezultatyvumo rekordą ir pakartojo geriausią sezono atkovotų kamuolių pasiekimą per puikiai sužaistą mačą po NBA čempionate įvykusios pertraukos dėl „All-Star“ renginio.

Per 32 minutes lietuvis pataikė 12 dvitaškių iš 19, 5 iš 7 baudų. Jis prametė du tritaškius, bet dar atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus.

„Grizzlies“ lyderis Ja Morantas pridėjo prie pergalės 21 tašką ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Wizards“ komandai 21 tašką pelnė Bradley Bealas, ekipos žvaigždė Russellas Westbrookas pelnė 20 taškų, o dar po 13 įmetė puolėjai iš Europos: latvis Davis Bertanis ir Deni Avdija iš Izraelio.

Vašingtono komanda lieka dvylikta Rytuose, o Memfio klubas rikiuojasi devintas Vakarų konferencijoje.

Kitose NBA rungtynėse trečiadienį „Dallas Mavericks“ komanda (19-16) 115:104 nugalėjo „San Antonio Spurs“ klubą (18-15).

Nugalėtojams Kristapas Porzingis pelnė 28 taškus ir atkovojo 14 kamuolių, o Luka Doničius pasiekė trigubą dublį: pelnė 22 taškus, atkovojo 12 kartų kamuolį ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Spurs“ komandai DeMaras DeRozanas pelnė 30 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Patty Millsas pridėjo 14 taškų, o Rudy Gay – 13.

NBA Vakarų konferencijos lentelėje abu klubas žengia šalia – „Spurs“ septintas, o „Mavericks“ – aštuntas.