J. Valančiūno dvigubas dublis nepadėjo įveikti „Cavaliers“

Dvidešimt trečią pralaimėjimą 61-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į trečiąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje nukrito Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" klubas.

Trečiadienį namuose 19,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Raptors" krepšininkai 112:120 (25:28, 18:29, 31:27, 38:36) turėjo pripažinti antrą pergalę iš eilės iškovojusios bei ketvirtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Klivlando "Cavaliers" (39 pergalės bei 24 pralaimėjimai) komandos pranašumą.

Starto penkete mačą pradėjęs lietuvis pasižymėjo dvigubu dubliu - pelnė 26 taškus bei po krepšiais atkovojo 11 (4 - puolime) kamuolių. Be to, jis atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, kartą suklydo bei trissyk prasižengė. Per beveik 31 žaidimo minutę (30:48) J.Valančiūnas pataikė 12 dvitaškių metimų iš 17 ir realizavo abu baudų metimus.

26 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė ir Louisas Williamsas, 25 - DeMaras DeRozanas, 12 - Terrence'as Rossas, 11 - Jamesas Johnsonas, 6 - Greivis Vasquezas (13 rezultatyvių perdavimų).

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidusio LeBrono Jameso sąskaitoje - 29 (15 - per ketvirtą kėlinį) taškai, 6 sugriebti kamuoliai bei 14 rezultatyvių perdavimų.

26 taškais prie pergalės prisidėjo Kyrie'is Irvingas, 22 - Kevinas Love'as (10 sugriebtų kamuolių), 15 - J.R. Smithas, 14 - Jamesas Jonesas, 10 - Timofejus Mozgovas.

Tai buvo šeštasis "Raptors" krepšininkų pralaimėjimas per septynis paskutiniuosius reguliariojo sezono mačus.