"Juventus“ išvykoje be vargo sutriuškino „Nevėžį“

Utenos „Juventus“ (12-10) krepšininkai LKL reguliaraus sezono rungtynėse išvykoje be vargo 102:74 sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“ (5-17), kuriam tai jau buvo septintasis pralaimėjimas iš eilės.

Rungtynių pradžia. Susitikimas prasidėjo rezultatyviai abiems komandoms ir sužaidus 2 minutes švieslentėje degė lygūs skaičiai (5:5). Įpusėjus kėliniui ir toliau nei viena ekipa pranašumo neįgijo (12:12), o po pirmų 10 žaidimo minučių priekyje minimaliai buvo „Juventus“ – 23:22.

Dviženklis. Antrąjį ketvirtį Utenos komanda pradėjo 2 minučių atkarpą laimėdama rezultatu 7:0 bei atitrūko (30:22), o kėliniui dar neįpusėjus „Juventus“ jau pirmavo dviženkliu pranašumu (34:24). Po 20 žaidimo minučių uteniškių persvara kiek apmažėjo – 46:38.

Stogdengys. „Juventus“ vidurio puolėjas Ovidijus Galdikas pirmoje rungtynių pusėje varžovams „išrašė“ 3 blokus, o visa „Juventus“ komanda bendrai sudėjus – 4.

Palūžo. Vos prasidėjus trečiajam kėliniui „Nevėžis“ sumažino savo atsilikimą iki (44:46) ir atrodė, kad vėl viskas prasideda iš naujo, tačiau uteniškiai atsakė spurtu 11:0 bei labai greitai susigrąžino dviženklį pranašumą (57:44), o likus 3 minutėms iki kėlinio pabaigos ekipas jau skyrė net 19 taškų (67:48). Po trijų kėlinių „Juventus“ pirmavo tais pačiais 19 taškų – 74:55.

Ketvirtame kėlinyje sužaidus pusę laiko „Nevėžio“ deficitas ir toliau nemažėjo (66:90), o rungtynių nugalėtojas jau nebekėlė abejonių. Galutinis rezultatas „Juventus“ naudai – 102:74.

100. „Juventus“ pirmą kartą šiame sezone pelnė triženklį taškų skaičių, o jo autoriumi likus žaisti kiek daugiau nei minutei tapo Dovis Bičkauskis.

Klaidos. Rungtynėse „Nevėžio“ komanda padarė net 23 klaidas, o jų varžovai iš Utenos suklydo tik 9 kartus.

Serija. Utenos „Juventus“ ekipai LKL čempionate tai buvo penktoji pergalė iš eilės. Paskutinį kartą šalies pirmenybėse uteniškiai suklupo dar praėjusių metų gruodžio 30-ąją, kuomet 73:76 nusileido „Vytautui“.

Duobė. Tuo tarpu Kėdainių „Nevėžis“ pralaimėjo jau septintą kartą iš eilės, o paskutinį kartą pergale džiaugėsi 2016-ųjų gruodžio 10-ą prieš „Šiaulius“.

„Nevėžis“: Ignas Vaitkus 18, Karolis Petrukonis 15, Jermaine’as Love’as ir Toni Prostranas po 12, Paulius Petrilevičius 10.

„Juventus“: Aaronas Bestas 15, Vytautas Šulskis ir Jamaras Diggsas po 12, Gytis Sirutavičius, Dainius Šalenga, Dovis Bičkauskis ir Ovidijus Galdikas po 11, Vaidotas Čepukaitis 10.