„Juventus“ krepšininkai pralaimėjo Mursijos ekipai

Krepšinio klubų Čempionų lygos septintojo turo rungtynėse A grupėje antradienį Utenos „Juventus“ komanda namuose 83:93 (17:24, 18:27, 24:25, 24:17) pralaimėjo Mursijos UCAM (Ispanija) klubui ir patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

Utenos ekipa po pirmojo kėlinio atsiliko 7 taškais (17:24), po antrojo - 16 (35:51). Tik ketvirtajame kėlinyje šeimininkai kiek sumažino atsilikimą, bet didesnės intrigos nesukūrė.

Utenos ekipai (2 pergalės/5 pralaimėjimai) po 21 tašką pelnė Leronas Dendis (Laron Dendy) ir Entonis Ailendas (Anthony Ireland, 8 rez. perd.), 13 - Džontė Flauersas (Jonte Flowers), 11 - Karolis Guščikas, 10 - Mindaugas Kupšas.

Mursijos komandoje (3/4) rezultatyviausiai žaidė Bredas Olesonas (Brad Olesson). Jo sąskaitoje - 18 taškų.

Kitas rungtynes Utenos klubas žais gruodžio 13 dieną namuose su „AS Monaco“ (Prancūzija) ekipa.