„Juventus“ per pratęsimą parbloškė „Neptūną“

Mindaugas Kupšas pelnė 27 taškus ir atkovojo 14 kamuolių, o jo vedamas Utenos „Juventus“ (10-18) išvykoje per pratęsimą 91:87 (27:18, 22:27, 16:17, 17:20, 9:5) palaužė Klaipėdos „Neptūną“ (21-7) ir išbrido iš nesėkmių liūno.

M. Kupšas per 34 minutes pelnė 27 taškus (10/12 dvitaškių, 7/9 baudų metimų), atkovojo 14 kamuolių, užsidirbo 4 ir išprovokavo 9 pražangas bei surinko 42 naudingumo balus.

42 naudingumo balai – pakartotas puolėjo karjeros rekordas, kurį jis taip pat užfiksavo šiame sezone, rungtynėse su Panevėžio „Lietkabeliu“.

Tuo metu 27 pelnyti taškai – pagerintas asmeninis rekordas.

Iki rungtynių pabaigos likus daugiau nei 2 minutėms, Vytautas Šulskis pataikė dvitaškį ir padidino šeimininkų persvarą iki 5 taškų (82:77), tačiau tai buvo paskutinieji „Neptūno“ taškai ketvirtajame kėlinyje.

Uteniškių gretose iniciatyvos ėmėsi Maksimas Kornijenko, kuris realizavo 4 baudų metimus paeiliui ir priartino savo ekipą per vieną tašką (81:82).

Idealią progą išplėšti pergalę turėjo Mindaugas Kupšas, kuris likus 5 sekundėms išprovokavo Šulskio pražangą ir stojo mesti baudų metimų. Vis dėlto vidurio puolėjas pataikė tik vieną baudą ir po netaiklaus Tomo Delininkaičio metimo komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Prasidėjus paskutinei pratęsimo minutei, „Juventus“ pirmavo 89:87.

Simas Buterlevičius sviedė tritaškį, besibaigiant atakos laikmačiui, o toli atšokusį kamuolį sugriebęs Renaldas Seibutis pasileido į greitąjį puolimą.

Jerry Johnsonas atmetė kamuolį visiškai laisvam Seibučiui, kurio tritaškis tikslo nepasiekė. Kamuolį atkovojęs Bičkauskis išprovokavo varžovo pražangą ir realizavo baudų metimus bei pastatė tvirtus pamatus uteniškių pergalei (91:87).

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 27 (14 atk. kam.), Dovis Bičkauskis 22 (9 rez. perd., 7 atk. kam.), Simas Buterlevičius 17, Maksimas Kornijenko 11.

„Neptūnas“: Laimonas Kisielius 22, Edgaras Želionis 17, Renaldas Seibutis 16, Vytautas Šulskis 11.

Šiame straipsnyje: NeptūnasJuventuskrepšinis

Nustebino...

Nustebino... portretas
Kisieliaus rezultatyvumas. Gal po vestuvių grįžta forma? Na LKL nėra silpnų komandų, bet namuose juk sienos padeda. Gal klystu?