J.Valančiūnas dvigubu dubliu prisidėjo prie dešimtosios „Raptors“ pergalės NBA lygoje

Dešimtą pergalę dvyliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo vienvaldis penkiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderis Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" klubas.

Penktadienį namuose "Raptors" krepšininkai 19,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 124:83 (37:27, 34:18, 30:12, 23:26) nugalėjo penktąją vietą Rytuose užimančią Milvokio "Bucks" (7 pergalės ir 6 pralaimėjimai) komandą.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis prie aštuntosios pergalės per devynerias paskutiniąsias rungtynes prisidėjo dvigubu dubliu - pelnė 18 taškų ir po krepšiais atkovojo 12 kamuolių (4 iš jų puolime). Be to, jis perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo bei prasižengė 4 sykius. Per 21 žaidimo minutę J.Valančiūnas pataikė 6 dvitaškius iš 7 bei realizavo visus 6 baudų metimus.

22 taškus į svečių krepšį įmetė Louisas Williamsas, 20 - Kyle'as Lowry'is, 13 - Terrence'as Rossas, 11 - Greivis Vasquezas, 9 - Amiras Johnsonas.

Milvokio ekipos, kuri šeštąją nesėkmę patyrė po trijų pergalių iš eilės, gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Jabris Parkeris (15 tšk.), Ersanas Ilyasova (14 tšk.), Brandonas Knightas (11 tšk.) ir Lary's Sandersas (8 taškai).

"Raptors" klubui vos taško pritrūko, kad pakartotų pergalę didžiausiu skirtumu klubo istorijoje, kai 2008 metų kovo 19-ąją 96:54 sutriuškino Majamio "Heat" ekipą, nors įpusėjus ketvirtam kėlinukui pirmavo net 52-jų taškų skirtumu - 116:64.