„Kibirkšties“ krepšininkės pranoko klaipėdietes

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) savaitės rungtynėse Vilniaus „Kibirkšties“ (7/2) klubas savoje arenoje 55:50 (16:10, 14:15, 7:15, 18:10) pranoko Klaipėdos „Fortūnos“ (5/5) krepšininkes, informuoja portalas lmkl.lt.

Nerezultatyviai prasidėjusiame mače prabėgus 4 minutėms „Fortūna“ dar pirmavo 7:6, bet šeimininkės atsakė 7 taškais iš eilės ir truktelėjo į priekį – 13:6. Pasibaigus pirmajam ketvirčiui skirtumas tarp komandų buvo beveik nepakitęs – 16:10.

Antrąjį ketvirtį klaipėdietės pradėjo atkarpą 8:0, kuri leido susigrąžinti pirmaujančios ekipos vaidmenį – 18:16. Vilnietės greitai rado atsakymų ir po lygiai tokio pat sėkmingo spurto viskas sugrįžo į buvusias vėžias – 24:18. Įpusėjus susitikimui „Kibirkštis“ išlaikė persvarą – 30:25.

Po pertraukos sužaidus minutę vilnietės pirmavo 7 taškais (33:26), tačiau tada net 8 minutes nepelnė nė taško ir tuo pasinaudojusios viešnios atitrūko – 40:33. Galiausiai savo puolimą išjudinusi „Kibirkštis“ ketvirtį baigė 4 taškais be atsako – 37:40.

Lemiamą ketvirtį „Fortūna“ pradėjo dvitaškiu (42:37), tačiau užstrigo varžovių gynyboje ir 3 minutes negalėjo pasižymėti, o tuo pasinaudojusi „Kibirkštis“ vėl išsiveržė į priekį – 45:42. Klaipėdietės neketino paleisti varžovių į priekį ir likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes išlygino rezultatą – 50:50. Dukart pražanga sustabdytos „Kibirkšties“ žaidėjo pataikė 3 baudas iš 4, o viešnių keturios atakos baigėsi netiksliais metais – 53:50. Tašką padėjo likus 12 sekundžių metimą iš vidutinio nuotolio pataikiusi Gabija Meškonytė – 55:50.

„Kibirkštis“: Eglė Šniokaitė 13 (5/14 metimai), Gabija Meškonytė 10 (5/13 metimai), Vitalija Kaminskytė (12 atk. kam.) ir Vita Kuktienė po 9, Dalia Donskichytė (3/11 metimai) 8.

„Fortūna“:  Lina Mikelevičienė 17 (6/15 metimai), Justina Matuzonytė 13 (8 atk. kam.), Roberta Mizgerytė ir Agnė Černeckytė (2/10 metimai, 8 atk. kam.) po 6.