„Kibirkštis“ antrą sezoną iš eilės pasipuošė LMKL bronzos medaliais

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) bronzos medalius antrą sezoną iš eilės iškovojo Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės treniruojama Vilniaus „Kibirkštis“, kuri 65:43 (11:15, 16:9, 25:11, 13:8) nugalėjo Klaipėdos „Fortūną“ ir mažojo finalo seriją laimėjo rezultatu 3:0, rašo portalas lmkl.lt.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo klaipėdietės, kurios įpusėjus ketvirčiui pirmavo – 10:6. Beveik visą laiką iki kėlinio pabaigos „Fortūna“ buvo priekyje ir pademonstravusi kibią gynybą po pirmųjų dešimties minučių pirmavo– 15:11.

Antrajame kėlinyje ir toliau komandos sėkmingai darbavosi gynyboje bei sunkiai rinko taškus, o sužaidus 4 minutes rezultatas buvo lygus – 17:17. Netrukus „Kibirkštis“ atsakė atkarpa 8:2 ir susikrovė 6 taškų pranašumą – 25:19. Likus minutei, komandas dar skyrė 5 taškais (27:22), bet ketvirtį dvitaškiu baigė Andra Gabalytė ir kiek sumažino klaipėdiečių atlikimą – 24:27.

Nors po ilgosios pertraukos viešnios buvo išlyginusios rezultatą (30:30), tačiau į priekį šovė „Kibirkštis“ ir spurtavusi 11:0 susikrovė dviženklį pranašumą – 41:30. Klaipėdietės ir toliau nerado priešnuodžių prieš pakiliai rungtyniavusias vilnietes, kurios kėlinį baigė atkarpa 11:5 ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo net 17 taškų pranašumą – 52:35.

Paskutiniame kėlinyje „Fortūna“ jėgų dar pakovoti nerado, o vilnietės išlaikė saugų atotrūkį – 53:39. Likus žaisti 2 minutes, vilniečių gretose pasirodė ir kurį laiką nerungtyniavusi Vita Kuktienė, o „Kibirkštis“ šventė įtikinamą pergalę ir iškovojo LMKL bronzą – 65:43.

„Kibirkštis“: Laura Juškaitė 11 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Daugilė Šarauskaitė 10 (9 atk. kam.), Gabija Meškonytė 9.

„Fortūna“: Andra Gabalytė 14 (9 atk. kam.), Lina Mikelevičienė 13 (9 atk. kam.), Justina Matuzonytė 8 (5 atk. kam.).