Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkės visa galva pranoko šiaulietes

Lengvą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Klaipėdos „Fortūna“ (14/12), kuri svečiuose rezultatu 90:54 (35:3, 15:13, 21:17, 19:21) pranoko Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0/26) komandą.

Pirmąjį kėlinį klaipėdietės pradėjo neįtikėtinu spurtu 26:0, o Šiaulių ekipai pasižymėti pavyko tik likus žaisti daugiau nei dvi minutes. Per kėlinį varžovėms vos 3 taškus leidusi pelnyti „Fortūna“ išsiveržė į priekį – 35:3.

Antrajame ketvirtyje klaipėdietės ir toliau nemažino apsukų, o įpusėjus kėliniui pirmavo 40:13. Nors kėlinį „Fortūna“ laimėjo tik 15:13, tačiau per pirmąsias dešimt minučių susikrautas pranašumas leido prieš ilgąją pertrauką ir toliau išlaikyti įtikinamą pranašumą – 50:16.

Trečiąjį kėlinį 5 taškais pradėjo šiaulietės, tačiau tai tik neženkliai leido sušvelninti atsilikimą – 21:50. Per likusią kėlinio dalį „Fortūna“ ir toliau puolė sunkiai sustabdomai, o prieš paskutinį pervirtį pirmavo jau 71:33.

Paskutinės dešimt minučių tebuvo tik formalumas. Įpusėjus kėliniui „Fortūna“ pirmavo įtikinamai – 88:48, iki rungtynių pabaigos neatsipalaidavo ir šventė pergalę 90:54.

„Šiauliai-Universitetas“: U.Bukauskaitė (8 atk. kam.) 19, K.Turomsha (5 rez. perd.) 13, A.Tamutytė (8 atk. kam.) 11, S.Kuodienė 7.

„Fortūna“: M.Solopova (6 atk. kam.) 21, R.Mizgerytė (8 atk. kam.) 16, L.Aglinskaitė 14, B.Gudelionytė 13.