Klaipėdos „Neptūnas“ vargo su pasvaliečiais

Klaipėdos „Neptūno“ ekipa iškovojo septintąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Iššvaistė dviženklį pranašumą

Dviženklį pranašumą iššvaistę, tačiau mačo pabaigą tiksliau sužaidę Kazio Maksvyčio auklėtiniai 97:91 įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Artūras Ausėjas, pelnęs 32 taškus, pakartojo Malcolmo Granto užfiksuotą šio sezono rezultatyvumo rekordą.

Klaipėdiečiai dar antrojo kėlinio pradžioje turėjo dviženklį pranašumą (30:19), tačiau iki ilgosios pertraukos jį praktiškai iššvaistė (49:48).

Visgi, trečiąjį ketvirtį „Neptūnas“ laimėjo rezultatu 28:17 ir prieš paskutines 10 minučių turėjo 12 taškų persvarą (77:65).

Spurtą 6:0 surengę pasvaliečiai likus mažiau nei minutei iki mačo pabaigos sumažino deficitą iki minimalios atžymos (90:91), tačiau Edgaras Želionis netrukus pridėjo dvitaškį (93:90).

Likusieji „Pieno žvaigždžių“ metimai skriejo pro šalį, o „Neptūnas“ realizavo baudų metimus (97:91).

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo su Vilniaus "Lietuvos rytu" vis labiau siejamas Arnas Butkevičius, pelnęs 10 taškų, perėmęs 7 kamuolius, atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinkęs 28 naudingumo balus.

„Neptūno“ gretose Mindaugas Girdžiūnas ir E.Želionis įmetė po 18 taškų, Juanas Palaciosas pridėjo 17, Renaldas Seibutis – 14.

„Pieno žvaigždžių“ ekipoje A.Ausėjas surinko 32 taškus, Tomas Galeckas pelnė 12, Aleksejus Žukanenka įmetė 7.

Utenos „Juventus“ šventė pirmąją pergalę

Utenos „Juventus“ klubas atidarė savo pergalių sąskaitą 2017-2018 metų „Betsafe–LKL“ čempionato sezone.

Žydrūno Urbono treniruojami uteniškiai namuose 77:68 vos neprisižaidė su vis dar be pergalių liekančia Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipa.

Rezultatyviausiai „Juventus“ komandoje žaidė Dovis Bičkauskis ir Anthony Irelandas, pelnę po 15 taškų.

Laronas Dendy, Maksimas Kornijenka (11 atk. kam.) ir Mindaugas Kupšas surinko po 11, o Laurynas Samėnas pridėjo 10 taškų.

„Vytauto“ ekipoje išsiskyrė 17 taškų pelnęs Justas Sinica (3/13 tritaškių).

Eigirdas Žukauskas ir Tomas Dimša atitinkamai surinko po 14 ir 13 taškų.

Rungtynes geriau pradėjo „Juventus“ ekipa, kuri po M.Kupšo dvitaškio pirmą kartą įgavo dviženklį pranašumą (15:5).

Puolime strigę „Vytauto“ krepšininkai per pirmąjį kėlinį taip ir nepermetė dviženklės taškų ribos (9:20). Antrajame ketvirtyje svečiai buvo priartėję (19:22), tačiau likusią penkių su puse minučių atkarpą pralaimėjo 12 taškų skirtumu – 23:38.

Po ilgosios pertraukos „Vytauto“ žaidimas nepasikeitė – prieniškiai ir toliau šaudė pro šalį, o prieš ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė 16 taškų (38:54).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai buvo prisiviję varžovus iki 6 taškų (62:68), tačiau užtikrintai mačo pabaigą sužaidę „Juventus“ krepšininkai šventė pirmąją pergalę sezone.

Šiame straipsnyje: NeptūnasJuventusLKL