„Lietkabelio“ krepšininkai Čempionų lygoje iškovojo antrą pergalę

Krepšinio Čempionų lygos šeštojo turo rungtynėse A grupėje trečiadienį Panevėžio „Lietkabelio“ komanda išvykoje 66:63 (12:17, 16:25, 18:11, 17:13) nugalėjo Strasbūro SIG (Prancūzija) ekipą.

Trečiajame kėlinyje „Lietkabelis“ pirmavo 16 taškų skirtumu (44:28), bet ketvirtajame kėlinuke Panevėžio ekipos krepšininkai ėmė dažnai klysti ir šeimininkai išsiveržė į priekį 59:58. Po „Lietkabelio“ legionieriaus Željko Šakičiaus tritaškio panevėžiečiai vėl atitrūko 64:59. Nors varžovai sumažino atsilikimo iki minimumo (63:64), vėliau dvi baudas pataikė Paulius Valinskas, o paskutinė šeimininkų ataka buvo nesėkminga.

Antrąją iš eilės pergalę iškovojusiai Panevėžio ekipai (2 pergalės/4 pralaimėjimai) 21 tašką pelnė Željko Šakičius, 14 - Vytenis Lipkevičius, 10 - Margiris Normantas.

Strasbūro komandoje (2/4) 20 taškų surink Gabe‘as Yorkas, 14 - Jerai‘us Grantas (10 atk. kam.).

Kitas rungtynes „Lietkabelis“ žais gruodžio 3 dieną namuose su Holono „Hapoel“ (Izraelis) ekipa.