„Lietkabelio“ krepšininkai iškopė į Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pusfinalį

Karaliaus Mindaugo taurės krepšinio turnyro antrajame ketvirtfinalyje antradienį Panevėžio „Lietkabelio“ komanda savo aikštėje 86:76 (19:28, 21:12, 19:14, 27:22) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ir pateko į pusfinalį.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Pieno žvaigždės“ spurtavo 9:2 ir atitrūko 23:14, o antrajame ketvirtyje įgijo dviženklį pranašumą 34:23. Vis dėlto dar iki ilgosios pertraukos „Lietkabelis“ laimėjo atkarpą 13:0 bei išsiveržė į priekį 39:36. Iniciatyvą perėmę panevėžiečiai kontroliavo žaidimą ir antroje susitikimo pusėje. Jie spurtavo 11:0 ir pabėgo 51:42, o lemiamo ketvirčio pradžioje Lorenzo Williamso tritaškis leido įgyti pirmąjį dviženklį pranašumą 64:54. Nors Gedimino Petrausko auklėtiniai dar buvo priartėję 59:64, netrukus atkarpą 7:1 laimėję šeimininkai vėl nutolo 75:63. Puolime strigę pasvaliečiai per likusį laiką išsigelbėti jau nebesugebėjo.

Panevėžio komandai Simas Jasaitis pelnė 20 taškų, Lorenzo Williamsas - 14, Kšištofas Lavrinovičius -11, Darjušas Lavrinovičius - 10.

Pasvalio ekipoje 16 taškų surinko Viačeslavas Bobrovas, 15 - Osvaldas Olisevičius, po 11 - Steponas Babrauskas ir Trevonas Hughesas, 10 - Lisas Shoshi.

Panevėžiečiai taikliau atakavo iš visų pozicijų, laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 37-27, tačiau dažniau klydo (24 ir 17 klaidų).

Kaip jau skelbta, pirmajame ketvirtfinalyje Alytaus „Dzūkija“ svečiuose 85:77 (19:17, 20:15, 20:25, 26:20) įveikė Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto turnyro šeimininkę Klaipėdos „Neptūno“ ekipą.

Trečiadienį ketvirtfinalio mačus žais Kauno „Žalgiris“ ir Šiaulių „Šiauliai“ bei Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Utenos „Juventus“.

Finalo ketverto turnyras vyks vasario 17-18 dienomis Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.