„Lietkabelis“ be dviejų aukštaūgių nukovė „Jekabpils“ krepšininkus

Antrą pergalę pasirengimo cikle į savo sąskaitą įsirašė Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai, kurie trečiadienį mače namuose 101:86 (25:21, 26:30, 22:21, 28:14) pranoko Jekabpilio „Jekabpils“ klubą.

Šioje dvikovoje „Lietkabeliui“ negalėjo padėti Žygimantas Skučas ir Donatas Tarolis, kurie susidūrė tarpusavyje antradienio treniruotės metu: Ž. Skučui prireikė siūti ausį, D.Taroliui – akies voką.

Pasak ekipos pranešimo, mačo pradžia šeimininkams susiklostė nesėkmingai – jie atsiliko 0:8. Panevėžiečiai greitai atsigavo po šalto dušo ir prabėgus 5 minutėms jau buvo prie pat varžovų (11:13), o netrukus ir pirmą kartą išsiveržė į priekį – 15:13. Savo spurtą „Lietkabelis“ tęsė ir toliau (20:13), o pirmasis kėlinys baigėsi esant priekyje 25:21.

Antrajame ketvirtyje vyko kova taškas į tašką ir dažnai keitėsi pirmaujanti komanda, o sužaidus pusę mačo rezultatas buvo lygus – 51:51.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ sugebėjo kiek atitolti (62:58), bet „Jekabpils“ toliau lietuviams tolti neleido ir iki lemiamos atkarpos deficitą ištirpdė iki minimumo – 72:73.

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyva jau priklausė Kazio Maksvyčio auklėtiniams. Spurtas 12:2 leido pirmą kartą susikrauti dviženklę persvarą (85:74), kurios svečiai iki dvikovos pabaigos panaikinti nesugebėjo.

„Lietkabeliui“ 18 taškų pelnė Darjušas Lavrinovičius (24 min., 12 atk. kam., 32 naud. bal.), 16 – Žygimantas Janavičius (8/8 baudos metimai, 23 naud. bal.), po 12 – Kšištofas Lavrinovičius (5 atk. kam.) ir Benas Madgenas, 8 – Gintaras Leonavičius.

„Jekabpils“ gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Janis Antropas (20 tšk.), Robertas Stumbris (14 tšk.) bei Edgaras Štelmaheris (10 taškų).

Kitas draugiškas rungtynes „Lietkabelis“ žais artėjantį šeštadienį Kaune su Kazachstano vicečempione Astanos „Astana“.