Lietuvių pergalių seriją Europos čempionate nutraukė britės

Europos merginų jaunimo (U20) B diviziono krepšinio čempionate pirmąjį pralaimėjimą patyrė Lietuvos rinktinė. Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės 54:65 (28:17, 10:18, 12:10, 4:20) turėjo pripažinti Didžiosios Britanijos rinktinės pranašumą.

Lietuvės susitikimą pradėjo užtikrintai ir po pirmų dešimties minučių turėjo dviženklę persvarą. Ją varžovėms antrajame ketvirtyje pavyko panaikinti ir komandas skyrė tik trys taškai (38:35).

Lūžis rungtynėse įvyko ketvirtajame kėlinyje, kai lietuvės per jį pelnė tik 4 taškus ir varžovės įgijo pergalingą pranašumą (52:58), kurį susitikimo pabaigoje dar padidino bei iškovojo pergalę.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai rungtyniavo Laurita Jurčiūtė, pelniusi 14 taškų (10 at. kam.). 10 taškų pridėjo Gabija Šegždaitė, po 7 – Rasa Knyzaitė ir Gabija Meškonytė.

Pirmose A grupės rungtynėse lietuvės šeštadienį 80:77 įveikė Ukrainos ekipą, o vakar nugalėjo Izraelio komandą – 78:73. Antradienį lietuvės turi laisvą dieną, o kovas čempionate pratęs trečiadienį, kai susitiks su Graikijos rinktine. Rungtynių pradžia 19 val. 30 min.