Lietuvos 16-mečiai krepšininkai Europos čempionate liko šešti

Lietuvos vaikinų (U16) rinktinė savo pasirodymą Europos pirmenybėse baigė nesėkme. Edvino Justos auklėtiniai rezultatu 80:62 (20:13, 24:23, 20:7, 16:19) turėjo pripažinti Turkijos rinktinės pranašumą ir Europos čempionate užėmė šeštąją vietą.

Tai jau ketvirtas kartas, kai šią vasarą susitinka šios dvi rinktinės. Prieš šios dienos susitikimą Lietuvos rinktinė Turkiją buvo įveikusi du kartus, vieną iš jų Europos jaunimo olimpinio festivalio turnyro finale.

Rungtynės prasidėjo atkakliai, tačiau geriau pirmojo kėlinio pabaigą sužaidę turkai įsiveržė į priekį 20:13. Likus 3 minutėms iki antrojo ketvirčio pabaigos lietuviai dar buvo sumažinę skirtumą iki minimalaus, tačiau Turkijos ekipa sugebėjo atitrūkti ir po pirmosios pusės pirmavo 44:36.

Trečiajame kėlinyje Lietuvos rinktinei sunkiai sekėsi rinkti taškus, o paskutiniajame ketvirtyje varžovų prisivyti nepavyko ir Turkijos ekipa iškovojo pergalę rezultatu 80:62.

LIETUVA U16: M. Blaževičius 19 tšk., A. Simonis 14 tšk., M. Kancleris 13 tšk., (9 atk. k.)

TURKIJA U16: T. Sezgunas 18 tšk., I. Karabilenas 13 tšk., C. Kircimanas 11 tšk.

Šiame straipsnyje: krepšinis