„Lietuvos rytas“ vėl gavo į kaulus nuo „Lietkabelio“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalyje Panevėžio „Lietkabelis“ sostinėje 81:73 (13:18, 25:21, 17:12, 26:22) įveikė Vilniaus „Lietuvos rytą“ ir serijoje išsiveržė į priekį 2:1.

Tai buvo septintosios šių komandų tarpusavio rungtynės šį sezoną ir pirmosios, kuriose triumfavo svečiuose žaidusi komanda.

„Lietkabelis“ prametė pirmuosius dešimt savo tritaškių (po to 6/10), bet kantriai lipo varžovams ant kulnų.

Trečio kėlinio pabaigoje atitrūkę penkiais taškais (51:56), ketvirto kėlinio pradžioje persvarą padidino iki dviženklės ribos ir jos nebeiššvaistė.

Pirmąsias serijos rungtynes „Lietuvos rytas“ buvo laimėjęs 96:85, tačiau Panevėžyje „Lietkabelis“ revanšavosi 90:73.

„Lietuvos rytas“: J.Baronas 14, R.Giedraitis 12, C.Hannah 9, D.Gordonas, A.Fisheris ir T.Brownas po 8.

„Lietkabelis“: L.Williamsas 15, M.Lukauskis 14, G.Leonavičius 12, K.Lavrinovičius 11, B.Madgenas 9, S. Galdikas 8.

Šiame straipsnyje: Lietuvos rytasLietkabelisLKL