„Lietuvos rytas“ Europos taurės turnyrą baigė pralaimėjimu „Bayern“ ekipai

Europos vyrų krepšinio taurės (EuroCup) antrojo etapo paskutinio - šeštojo - turo rungtynėse F grupėje trečiadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda namuose 85:87 (19:16, 19:27, 21:16, 26:28) pralaimėjo Miuncheno „FC Bayern“ (Vokietija) ekipai.

Įpusėjus rungtynėms, Vilniaus klubas atsiliko 38:43, bet po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 55:55. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Miuncheno ekipa buvo įgijusi 9 taškų pranašumą, bet vėliau vilniečiai priartėjo ir viskas sprendėsi mačo pabaigoje. Po Louko Mavrokefalidžio baudos metimo „Lietuvos rytas“ atsiliko 83:85. Po netaiklaus antrojo baudos metimo tas pats L. Mavrokefalidis galėjo išlyginti rezultatą, bet jo metimas buvo blokuotas.

Vilniaus komandai (1 pergalė/5 pralaimėjimai) 18 taškų pelnė Chrisas Krameris (10 rez. perd.), po 15 - Rokas Giedraitis ir Travisas Petersonas, 12 - L. Mavrokefalidis, po 7 - Benas Madgenas, Martynas Echodas ir Mindaugas Girdžiūnas, 4 - Artūras Jomantas.

Grupės nugalėtojos „FC Bayern“ (5/1) ekipos gretose 23 taškus surinko Jaredas Cunninghamas, 18 - Devinas Bookeris, 14 - Maikas Zirbesas, po 11 - Danlo Barthelis ir Reggie Reddingas.

Pirmojo rato rungtynėse „Lietuvos rytas“ išvykoje Miuncheno klubui pralaimėjo 68:81.

Jau anksčiau viltis patekti į ketvirtfinalį praradusi Vilniaus komanda grupėje užėmė paskutinę, ketvirtąją, poziciją.

Europos taurės antrajame etape dalyvauja 16 komandų, suskirstų į keturias grupes. Į ketvirtfinalį pateks po dvi stipriausias grupių ekipas.