„Lietuvos rytas“ LKL ketvirtfinalį pradėjo pažeminęs Pasvalio klubą

Tai labiau priminė skirtingų lygų komandų rungtynes, o ne Lietuvos krepšinio lygos mačą. Vilniuje „Lietuvos rytas“ 106:73 (30:16, 33:16, 30:19, 13:22) sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“ pirmosiose LKL ketvirtfinalio rungtynėse.

Clevinas Hannah pelnė 14 taškų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o „Lietuvos rytas“ nokautavo Pasvalio komandą dar rungtynių pradžioje.

Jau po septynių pirmųjų minučių „Lietuvos rytas“ susikrovė 15 taškų pranašumą, įpusės antrajame kėliniui pirmavo 20 (43:23), o po dviejų kėlinių – 31 tašku (63:32), o po trijų kėlinių – net 42 taškais (93:51).

Antrasis ketvirtfinalio serijos, kurioje žaidžiama iki trijų pergalių, vyks trečiadienį Pasvalyje.

„Lietuvos rytas“: A.Gudaitis ir C.Hannah (7 rez. perd.) po 14, M.Normantas ir J.Baronas po 12, A.Lapeta 11, D.Gordonas ir T.Brownas po 9, J.Jucikas 8, R.Giedraitis 7, D.Gailius ir A.Jomantas po 4;

„Pieno žvaigždės“: J.Tamulis 19, E.Dimša 11, D.Low 10, N.Balašovas 9.