LKL: „Lietkabelis“ su kaupu atsirevanšavo „Prienų“ ekipai

Ketvirtąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (4/10) klubas, namuose 89:68 (24:17, 19:12, 25:18, 21:21) įveikęs „Prienų“ (5/9) krepšininkus.

Šioje dvikovoje „Lietkabeliui“ vis dar negalėjo padėti traumuoti Žygimantas Janavičius bei Mantas Kazonas.

Rungtynes labai sėkmingai pradėjo „Lietkabelis“, kuris prabėgus beveik 5 minutėms jau turėjo dviženklį pranašumą – 15:5. „Prienai“ tuoj pat atsitiesė ir atsakė atkarpa 11:2, kuri leido priartėti – 16:17. Panevėžiečiai kėlinį užbaigė 6 taškais be atsako ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 24:18.

Antrajame ketvirtyje „Lietkabelis“ tvirtai į savo rankas suėmė mačo iniciatyvą ir 16-ąją minutę susigrąžino dviženklę persvarą – 36:25. Paskutinę sekundę Jurica Žuža blokavo varžovo metimą ir leido „Lietkabeliui“ įpusėjus susitikimui išlaikyti 14 taškų atotrūkį – 43:29.

Po didžiosios pertraukos panevėžiečiai startavo galingai – 7 taškai be atsako leido susikrauti itin solidų pranašumą – 50:29. Nors „Prienai“ buvo sugebėję kiek priartėti (47:64), tačiau per likusį laiką Evaldas Žabas pataikė du dvitaškius ir „Lietkabelis“ prieš lemiamą mačo atkarpą buvo toli priekyje – 68:47.

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje svečiai dar bandė grąžinti intrigą, tačiau jų aktyvi gynyba vaisių nedavė – „Lietkabelis“ sėkmingai užbaigė atakas, o ir gynyboje rungtyniavo užtikrintai, todėl varžovams apie atsitiesimą nė neleido pagalvoti. Finalinė rungtynių sirena paskelbė panevėžiečių pergalę rezultatu

„Lietkabelis“: Žygimantas Jonušas 18 (5 atk.. kam.), Ivanas Neliubovas ir Dainius Šalenga po 14, Evaldas Žabas 12, Jurica Žuža (6 atk. kam.) ir Vytenis Čižauskas (5 rez. perd.) po 10.

„Prienai“: Ovidijus Varanauskas 14 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Arnas Labuckas (5 atk. kam.) ir D.Milka po 12, Paulius Ivanauskas 10.