LKL: nuo buvusio auklėtinio kentėjęs „Neptūnas“ ir vėl pralaimėjo

Jeigu šiandien eilinę pergalę iškovojęs Prienų „CBet“ klubas pamiršo kaip pralaimėti, tai visiškai atvirkščiai šiuo metu jaučiasi Klaipėdos „Neptūnas“ (2-4). Uostamiesčio krepšininkų išvyka į Kėdainius baigėsi skaudžiu pralaimėjimu 68:75 (24:13, 15:28, 13:12, 16:22). Tai buvo jau ketvirtoji LKL bronzininkų nesėkmė iš eilės.

Dar pirmajame kėlinyje svečiai susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau jį per antrąją dešimtį minučių likviduoti sugebėjo „Nevėžio“ krepšininkai.

Visa intriga persikėlė į ketvirtąjį rungtynių kėlinį, kuriame trapią persvarą (58:56) turėjo „Neptūnas“. Visgi paskutinį žodį šiame mače tarė Viny Okouo ir Lauryno Bieliausko duetas. Kartu jie pelnė beveik pusę komandos taškų – 36.

Beje, tas pats L.Bieliauskas metus iš metų trynė „Neptūno“ atsarginių žaidėjų suolelio galą, tačiau pakeitęs klubą atskleidė visą savo potencialą. 192 cm gynėjas šiame sezone pelno po 14,5 taško ir atlieka po 3,8 rezultatyvaus perdavimo.

Klaipėdiečiams koją kišo tragiškas tritaškių pataikymas – vos 3 tolimi metimai iš 25.

„Nevėžis“: V.Okouo 19 (11 atk. kam., 24 naud. bal.), L.Bieliauskas 17 (8 rez. perd.), P.Kalaitakis 13.

„Neptūnas“: G.Masiulis 17 (9 atk. kam., 24 naud. bal.), T.Sedekerskis 13 (21 naud. bal.), D.Gailius 11.

Nors iškovojo pergalę praėjusią savaitę startavusioje FIBA Čempionų lygoje, vietiniame fronte klaipėdiečiai pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

Šiame straipsnyje: NevėžisNeptūnasLKL