LKL: Pasvalys nubaudė tragiškai atakavusį Utenos „Juventus“ klubą

„Betsafe–LKL“ čempionate Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (23/8) savo aikštėje pasinaudojo itin prastu Utenos „Juventus“ (22/10) komandos pataikymu ir iškovojo užtikrintą pergalę. Pasvaliečiai po šio laimėjimo išstūmė „Juventus“ iš penktosios vietos turnyrinėje lentelėje.

„Pieno žvaigždės“ kovoje dėl penktosios vietos iškovojo itin svarbią pergalę ir 75:63 (14:10; 21:16; 26:16; 14:21) susitvarkė su svečiais iš Utenos.

Per pirmąjį kėlinį nė viena komanda nesugebėjo atrasti savojo žaidimo. Nors „Pieno žvaigždės“ pirmavo 14:10, tačiau jie pataikė vos 4 metimus iš 15 iš žaidimo, kai „Juventus“ iš 17 metimų realizavo vos 3. Jei antrajame kėlinyje pasvaliečiai savo pataikymo procentą pasikėlė iki 40 proc. (12/30 metim.), tai „Juventus“ ir toliau šaudė viską pro šalį bei iš žaidimo pataikė vos 9 metimus iš 34 bandymų (26 proc.).

O po pertraukos „Pieno žvaigždės“ nusprendė viską išspręsti ir po spurto 13:2 įgijo net 17 taškų pranašumą (53:36). Aikštės šeimininkai kėlinį užbaigė itin gerai ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 61:42.

Dar ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ bandė sugrąžinti intrigą ir ketvirtį pradėjo spurtu 9:2 bei sumažino atsilikimą iki 12 (63:51). Dar minutei likus „Juventus“ sumažino atsilikimą ir iki 8 (63:71), tačiau didesnės intrigos sukurti nesugebėjo.

Uteniškiams šiose rungtynėse itin trūko Anthony Irelando sėkmingo žaidimo. Šiose rungtynėse lankėsi ir amerikiečio tėtis, tačiau gynėjas aikštėje „perdegė“ ir rezultatyviausias lygos krepšininkas pelnė vos 2 taškus (1/5 dvit., 0/4 trit.) ir sužaidė nerezultatyviausias rungtynes šį sezoną.

„Juventus“ šiose rungtynėse pateikė vos 21 metimą iš 63 (33 proc.) iš žaidimo. Iš viso uteniškiai realizavo 15 dvitaškių iš 37 (40 proc.) ir 6 tritaškius iš 26 (23 proc.).

„Pieno žvaigždės“: T.Hughesas 17, L.Shoshi 16, S.Babrauskas 12, V.Bobrovas 10.

„Juventus“: A.Šikšnius 15, K.Guščikas ir M.Kupšas po 12.