LKL: „Žalgiris“ išvykoje lengvai įveikė Pasvalio ekipą

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse Kauno „Žalgiris“ (12-1) išvykoje 75:51 susitvarkė su Pasvalio „Pieno žvaigdžių“ (5-8) ekipa ir iškovojo dešimtąją pergalę iš eilės.

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidė „Žalgirio“ legionierius Axelis Toupane‘as, kuris per 23 minutes pelnė 17 taškų (4/6 dvit., 1/2 tritaškiai, 6/8 baudos). Jis taip pat atkovojo šešis kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, išprovokavo penkis pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

Žalgiriečiai įpusėjus rungtynėms pirmavo 39:26, o antroje mačo dalyje dar labiau padidino pranašumą.

Kauno klubui 12 taškų taip pat pėlnė Di Bostas (Dee Bost), 11 - Brendonas Deivisas (Brandon Davies).

Pasvalio ekipoje 13 taškų surinko Viačeslavas Bobrovas, 11 - Martynas Varnas, 9 - Artūras Ausėjas.

Kauniečiai LKL pirmenybėse kol kas yra iškovoję devynias pergales iš eilės. Paskutines rungtynes Šarūno Jasikevičiaus kariauna vietiniame fronte žaidė dar prieš FIBA lango pertrauką, kai Panevėžyje 70:66 palaužė vietos „Lietkabelio“ pasipriešinimą.

Tuo metu Pasvalio komandoje prieš šias rungtynes papūtė permainų vėjai – komandos vairą iš Rimanto Grigo rankų perėmė Gediminas Petrauskas.

Šią savaitę dar Grigo treniruotos „Pieno žvaigždės“ keturių pralaimėjimų seriją nutraukė Kėdainiuose, kur „Nevėžį“ nugalėjo 73:68.