LSKL lyderiai namuose pralaimėjo LSU krepšininkams

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate lyderiai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai namuose po pratęsimo 99:106 (20:28, 28:16, 30:29, 16:21; 5:12) pralaimėjo Lietuvos sporto universiteto (LSU) komandai.

LSU komanda didžiąją rungtynių dalį pirmavo. Tiesa, trečiajame kėlinyje VDU atstovai perėmę iniciatyvą į savo rankas (76:67), tačiau komandoms teko žaisti pratęsimą (94:94). Čia jau Edo Nickaus auklėtiniai trūktelėjo į priekį 104:99 ir pergalės iš rankų nebepaleido.

LSU (9 pergalės/5 pralaimėjimai) komandai Justas Vazalis pelnė 29 taškus ir atkovojo 8 kamuolius. Mintautas Bulanovas (9 atk. kam.) surinko 24 taškus, Šarūnas Beniušis (16 atk. kam.) - 23, Kristupas Žemaitis(10 atk. kam.) pridėjo 13 taškų.

VDU (12/2) ekipai 28 taškus pelnė Regimantas Miniotas (19 atk. kam.), 24 - Marijus Užupis, 23 - Lukas Grabauskas, po 11 - Martynas Sajus ir Tomas Dimša.

LSU laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 58-48.

„Žaidėme disciplinuotai, gerai nusiteikę ir pavyko iškovoti pergalę. Dažniau pirmavome, galėjome apsieiti ir be pratęsimo, bet pergalė yra pergalė. Galbūt nuo to sirgaliams tik įdomiau. Prieš tai neiškovojome kelių planuotų pergalių, tad ši pergalė buvo labai reikalinga“, - sakė LSU treneris E. Nickus.

VDU strategas Arūnas Juknevičius dėl šio pralaimėjimo labai nesisielojo: „Žinoma, kad pergalė būtų pakėlusi nuotaiką ir pirma laiko būtų užgarantavusi LSKL reguliariojo čempionato nugalėtojų vardą, tačiau dar žaisime dvejas reguliariojo čempionato rungtynes ir viskas yra mūsų rankose. Niekas nėra prarasta. Tiesiog šįkart varžovams šypsojosi fortūna, o mums nesisekė, blogai žaidėme, o per pratęsimą tiesiog nekrito metimai. Šįkart loteriją laimėjo LSU“.

Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai namuose taip pat po pratęsimo 88:80 (13:21, 24:16, 19:22, 18:15; 14:6) įveikė Kauno kolegijos (KK) ekipą.

Klaipėdos komandoje (10/3) Arūnas Mikalauskas surinko 23 taškus, Evaldas Šaulys - 20, Jonas Dumašius - 14, Ignas Ramašauskas - 13.

KK (10/4) ekipai po 21 tašką pelnė Martynas Valters ir Justas Janulis, 14 - Antanas Bertašius (10 atk. kam.), 12 - Simonas Andraitis.

Kitose rungtynėse Kauno technologijos universiteto (KTU, 9/5) krepšininkai savo aikštėje 88:65 (25:15, 14:11, 22:23, 27:16) nugalėjo LCC tarptautinio universiteto (LCC, 5/8) ekipą, o Lietuvos edukologijos universitetas (LEU, 4/11) atstovai namuose 103:78 (29:18, 21:21, 32:18, 21:21) pranoko Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU, 1/14) studentus.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai).