Mėnesį nežaidęs D. Motiejūnas atkrintamąsias pradėjo solidžiu pasirodymu

Mėnesį laiko nerungtyniavęs Donatas Motiejūnas su Šandongo „Golden Stars“ pergalingai grįžo į aikštę. Lietuvio ginama ekipa Kinijos lygos atkrintamųjų varžybų starte svečiuose 104:100 (27:25, 30:29, 20:23, 27:23) palaužė Nandzingo „Dragons“.

Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių Motiejūno klubas išsiveržė į priekį 1-0. Antrosios rungtynės vyks Šandonge.

Motiejūnas per 31 minutę pelnė 24 taškus (8/14 dvit., 0/1 trit., 8/16 baudos), sugriebė 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, keturis kartus prasižengė ir triskart suklydo.

Lietuvis po dviejų kėlinių buvo pelnęs 18 taškų (5/8 dvit., 8/13 baudos) ir sugriebęs 4 kamuolius. Lemiamu metu mūsiškis sėdėjo ant suolo.

Prieš tai Motiejūnas su Šandongo ekipa rungtyniavo tik vasario 11-ąją, kuomet baigėsi reguliarusis sezonas. Tuomet buvo FIBA langas, o po jo kovojo 7-10 vietas užėmusios komandos.

„Golden Stars“: Dingas Yanyuhangas 33 (10/12 baudos, 9 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 24 (8/14 dvit., 7 atk. kam.), Tao Hanlinas 16 (9 atk. kam.), Ty Lawsonas 12 (2/12 metimai, 8/10 baudos, 7 atk. kam.).

„Dragons“: Marshonas Brooksas 27 (11/15 baudos, 8 atk. kam., 8 ez. perd.), Li Yuanyu 19 (9 atk. kam.), Miroslavas Raduljica 17 (13 atk. kam.).